Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile taki serwer utrzyma graczy bez lagów?


IHYOEN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak myślicie ile taki serwerek utrzyma graczy aby nie było lagów biorąc pod uwagę, że będzie na nim co chwilę wysyłana do graczy duża ilość particlesów ?

 

 

 

Lokalizacja: Polska - Poznań

Procesor: AMD FX8 - 8 rdzeni - 8x3,5Ghz

Pamięć RAM: 16 GB

Dysk: 2 x 120GB SSD Dysk: 2 x 120GB SSD

Łącze: 100Mbit

 

 

Opublikowano

Ze 100 utrzyma :D

No chyba więcej :D. Proszę o odpowiedzi tych co chociaż troszkę się na tym znają a nie strzelają.
Opublikowano

Jeżeli chcesz aby graczom dobrze sie grało bez lagów itp = 140 osób

Jeżeli z lagami (np. czasami nie burza sie bloki) - 160 osób

 

Procesor w sumie może być. ram git

Trochę za mało :/ Co musiałbym ulepszyć aby na serwerze grało +-300 graczy?
Opublikowano

Wykup vps'a na ovh np...
a pozatym, jesli zamierzsz mieć duzo graczy, i dużo dodatków i tego typu rzeczy to musisz się liczyć że jest to kosztowne...

Opublikowano

Wykup vps'a na ovh np...

a pozatym, jesli zamierzsz mieć duzo graczy, i dużo dodatków i tego typu rzeczy to musisz się liczyć że jest to kosztowne...

Chodzi mi tylko o serwer, z dodatkami chodziło o jakiś dodatkowy RAM itp. Jak narazie nie chcę kupować na OVH, na tym hostingu na którym chcę zakupić serwer jest o wiele taniej oraz po opiniach moich znajomych mogę wywnioskować, że jest naprawdę dobry.
Opublikowano

 

Jak chcesz więcej graczy musisz dokupić.

 

Ta oferta nie utrzyma 300 graczy:

  • Lokalizacja: Polska - Poznań

    (ping 91.228.199.111)

  • Procesor: AMD FX8 - 8 rdzeni - 8x3,5Ghz
  • Pamięć RAM: 16 GB
  • Dysk: 2 x 120GB SSD Dysk: 2 x 120GB SSD (lub 2x1T SATA na życzenie)
  • Transfer: 4000GB/mies
  • Łącze: 100Mbit
  • Dostęp do konta root (ssh)
  • 2 adresy IP
  • System operacyjny Linux/Windows
  • Serwer kopii bezpieczeństwa
  • Darmowa administracja serwerem Dodany obrazek
  • Opłata instalacyjna 0 PLN
No tak, ale co dokupić? Możecie w sumie podać jakąś wystarczająco dobrą ofertę z innego hostingu.
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Slotów to sporo utrzyma (200) . Jeżeli to hc, etc to lepsze dyski by sie przydały.

 

Ja na hostingu arubacloud.pl kupiłem 1vpsa za 4zł jako spawn i 3 za 25zł jako reszta i wszystko dobrze chodziło. Oczywiście spawn miał trochę mniej slotów niż reszta.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...