Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie dotyczące nowej wersji 1.13 Mbota - szukam cracku.


Tunderek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a wersja 1.12b działa czy jest jakiś problem teraz z tym botem ?

Działa. Sam korzystam z tej wersji i osobiście nie mam żadnych błędów. W razie problemów z mbotem możesz napisać na forum, na pewno spróbujemy Ci pomóc. ;)
Opublikowano

No więc używałem mbota 1.12b wszystko pęknie działało, i pewnego dnia wprowadzili patch ze zmianą proxy na servie

i od tamtego momentu bot nie działa jest napisane " An unknown error occured while checking for a mBot update " 

Uruchamiam przez cracka i patchera z epvp v3, loguje normalnie ale przy włączaniu clienta wyskakuje to okienko włączające i freezuje się po 10 minutach się wyłącza.

 

Co może być przyczyną ??

Opublikowano

No więc używałem mbota 1.12b wszystko pęknie działało, i pewnego dnia wprowadzili patch ze zmianą proxy na servie

i od tamtego momentu bot nie działa jest napisane " An unknown error occured while checking for a mBot update "

Uruchamiam przez cracka i patchera z epvp v3, loguje normalnie ale przy włączaniu clienta wyskakuje to okienko włączające i freezuje się po 10 minutach się wyłącza.

 

Co może być przyczyną ??

Jaki masz system operacyjny? Uruchamiasz jako administrator?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...