Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skrypt] srHalloween 2015 - Event Halloween na twój serwer


SebxteR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3203014459487741242020.png

 

Witam, zbliża się Halloween więc chcę wam przedstawić odświeżoną wersje mojego skryptu "srHalloween". Skrypt ten dodaje nam:

 

Po wejściu na serwer gracz dostaję na głowę świecącą dynie (jeżeli gracz wcześniej posiadał już jakiś hełm to takiej dyni nie dostaje).

7964214459495621242020.png

 

> Gracz ma możliwość zdobycia specjalnych punktów, które potem może wymieniać na różne nagrody. Aby sprawdzić stan punktów należy wpisać /halloween, aby otworzyć menu wymiany punktów należy wpisać tę samą komendę.

 

 

3144314459495621242020.png

 

> Punkty można zdobywać poprzez zabijanie potworów. Za zabicie endermana i wiedźmy dostajemy 5 punktów za zombie, szkieleta i pigmana dostajemy 1 punkt natomiast za zabicie pająka oraz pająka jaskiniowego 3 punkty.

 

2031814459495621242020.png

 

> Podczas niszczenie kamienia oraz drzewa jest szansa, że wypadnie nam dynia z cukierkami.

 

5599614459495621242020.png

 

> Po postawieniu dyni z cukierkami jest szansa, że wypadną nam cukierki lub czekolada. Po zjedzeniu cukierka lub czekolady dostajemy specjalny efekt. Każdy cukierek to inny efekt.

 

1335714459495621242020.png

 

6280014459495621242020.png

 

Kod:

http://pastebin.com/x2nn6WJ2

 

Skrypt wymaga:

WildSkript

SkQuery

Opublikowano

Bardzo fajny skrypt :) fajnie się prezętuje w grze. Ale był jeden tyci tyci błąd, napisałeś "player-rag" zamiast "player-arg" ale juz to zmieniłem jak wgrywałem skrypt :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...