Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam skryptu na zapisywanie ekwipunku.


kacpicygan123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Was ponownie! Tym razem proszę o napisanie skryptu, który sprawia, że:

 

Używając komendy /eqsave zapiszemy gdzieś swój ekwipunek

 

Używając komendy /eqcall przyzwiemy ekwipunek

 

Jest to coś na zasadzie By Zyczu, że po zmianie gamemode'a ekwipunek zmienia się na inny. Po wykonaniu komendy /eqsave wyświetla się wiadomość:"Zapisano twoje itemy! Po śmierci możesz je odzyskać!" Nie martwcie się, zabezpieczyłem się przed oszustwami typu: Zabijanie, /eqcall, zabijanie itp. co daje mnożenie itemów.

 

Po wykonaniu komendy /eqcall, jeśli jakiś gracz ZABIERZE  ekwipunek gracza, który zginie, gracz, który zginął dostaje swój poprzedni ekwipunek, a zabójca traci ekwipunek, który zabrał. Po prostu skrypcik mi potrzebny, wszystko dla przykładu, staram się rozwijać w kwestii skryptowania, ale wszystko powoli :). Daje NAJ i LIKE za najlepsze odpowiedzi!

 

                                                                                    Pozdrawiam kacpicygan123 :)

Opublikowano
command /eqsave:
    permission: eq.set
    permission message: &cBrak uprawnien!
    trigger:
       loop player inventory:
           set {eq.%player%} to loop-item
           send "&aPomyslnie zapisano ekwipunek"
       stop trigger
command /eqcall:
    permission: eq.recovery
    permission message: &cBrak uprawnien!
    trigger:
        loop player inventory:
            set {_x} to loop-item
            if {_x} not is "%{eq.%player%}%":
                add {eq.%player%} to player
                send "&aPrzywrocono ekwipunek"
            else:
                send "&cNiestety oszustwa sa karane!"
                kick player due to "&cOszustwa!"
                set {dolacz.%player%} to now
                wait 1 minutes
                delete {dolacz.%player%}
                set {dolacz.%player%} to false
                stop trigger
on connect:
    if {dolacz.%player%} is now:
        kick player due to "&4Oszustwa!"
        stop
    stop

­

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...