Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z wgraniem trzeciej ręki i powiększonego magazynu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :), tak jak w temacie mam problem z wgraniem do Navicat mysql - trzeciej ręki i powiększonego Magazynu. Żeby yang sam się zbierał po zabiciu potworka i żeby zamiast jednej strony w dozorcy były trzy. Wiem że jest poradnik na ten temat ( np. tu --> http://www.mpcforum.pl/topic/174373-tut3-reka-i-powiekszony-sklad-przez-navicat/   lub tu --->http://www.priv-metin2.pl/topic/36364-jak-dodac-3-reke-i-powiekszony-sklad/ ), ale ja się uczę poza tym te poradniki mają już trochę czasu i poznikały z nich zdjęcia jakie tam były i dla mnie te poradniki nie są jasno opisane.. jeżeli mógł by mi ktoś to jaśniej wytłumaczyć ( odpalamy navicat mysql, klikamy tu i tu pokazuje się to wpisujemy to, klikamy to pokazuje się to itd...), to byłbym bardzo wdzięczny. Jeszcze lepiej jeżeli byłaby osoba, która może mi pomóc np. przez współdzielenie ekranu na skype, i która zna się ogólnie na edycji grafiki, plików i wg na stawianiu metka na (jak narazie) Hamachi, to "przyjmę" taką osobę ! :)))  Oraz jak zwiększać/zmniejszać te wartości w sensie na dany okres czasu. Widziałem też, że oprócz powiększonego dozorcy i 3ciej ręki można dodać większy drop yang, przedmiotów i większy exp. Widoczne jest w grze obok tych podstawowych bonów. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...