Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośba o skrypt na wyłączenie i włączanie netheru.


NikePlayGames

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...

Variables:
 {netherstatus} = true #jak true to domyslnie wlaczony
Command /nether [<text>]:
 permission: nether.admin
 permission message: Nie masz uprawnien
 trigger:
  arg is not set:
   send "&7Wpisz dalsza czesc komendy on/off"
  arg is "on":
   set {netherstatus} to true
   send "&2Nether zostal wlaczony"
  arg is "off":
   set {netherstatus} to false
   send "&4Nether zostal wylaczony"

On portal:
 {netherstatus} is false:
  cancel event
  send "&4nether jest aktualnie wylaczony"

 

<p><span style="color:#ff0000;">//</span></p>

Opublikowano

Odkopałem gdzieś na kompie z pół roku ;d

options:
    tag: &4[NETHER]
    swiatnether: world_nether #Nazwa świata Nether
command /nether [<text>]:
    trigger:
        player has permission "lotus.nether":
            arg 1 is "on":
                set {nether} to true
                broadcast "&4[NETHER] &7Admin &b%name of player%&7 wlaczyl nether!"
            arg 1 is "off":
                set {nether} to false
                loop all players in "{@swiatnether}":
                    execute console command "spawn %name of loop-player%"
                    broadcast "&4[NETHER] &7Admin &b%name of player%&7 wylaczyl nether"
            arg 1 is "help":
                send "&8&m-----------------------------"
                send "&4/nether on &7- &cWlacza nether"
                send "&4/nether off&7 - &cWylacza nether"
                send "&4/nether reload &7- &cPrzeladowuje skypt"
                send "&4LtNether by xLotusiak wersja v0.1"
                send "&8&m-----------------------------"
 
on command:
    player is in the world "{@swiatnether}":
        command is not "spawn":
            player doesn't have permission "wejdz.nether":
                cancel event
                send "&4[NETHER] &cW netherze nie mozesz uzywac komend! Aby wrocic na spawn wpisz &4/spawn&2!"
 
on portal:
    player doesn't have permission "anvil.wejdz":
        if {nether} is false:
            cancel event
            send "&4[NETHER] Nether jest aktualnie wylaczony!"

Opublikowano
on any move:
    if {nether.status} is false:
        execute player command "spawn"
command /nether <text>:
    trigger:
        if player has permission "nether.admin":
            arg 1 is "on":
                set {nether.status} to false
                broadcast "&8############################"
                broadcast "&8= &6Nether zostal wlaczony"
                broadcast "&8############################"
            arg 1 is "off":
                set {nether.status} to now
                broadcast "&8############################"
                broadcast "&8= &6Nether zostal wylaczony"
                broadcast "&8############################"
         else:
             send "&4Brak uprawnien!"

#// dodatki: wildskript!

­

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Opublikowano

Czyli z tego co zrozumiałem ten twój skrypt polega na blokowaniu chodzenia... Trzeba dodać jeszcze  on any move:  player is in the world "{@swiatnether}": i dodać options: world: world_nether bo każdy może sobie inaczej nazwać świat. Bo ty zrobiłeś że nie da się chodzić po swiecie po netherze po endzie, po niczym.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...