Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Yasuo game highlight z profeszonal editem + Rengar Edition


Katatuki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


 


Gralem przed chwilą gierkę i tak dobrze mi poszlo, ze postanowilem się podzielić z innymi. Piszcie czy dalej grać Yasuo, czy jednak męczyć Riven/Rengara! xD


Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

ale nad zmontowaniem filmu nie poświęciłeś nawet kilku chwil :D

po prostu wje** wycinki dodać muzykę i "praca skończona" ? :D

No jaha, nie posiadam zadnych programow, wkleilem wszystko a i tak mialem problemy z dzwiekiem i dodaniem tego tekstu! ( " not even close baby " )   xD

 

W camtasii wstawiam tak tylko, zeby uwiecznic niektore moje plejsy, bo mam ich wiecej ale replay.gg się zrąbał przez co nie dostaje replayow i tylko co mi sie uda wyhaczyć na op.gg nagrywam.

 

 

Ładne mechaniksy x) może pokażesz jakiegoś zeda? 4Head

 

Zedem nie gram dużo, bo jestem top lanerem, ale w low elo, od plat w dół orałem nim. Przyrzekłem sobie, że nie będę wyciągać Zeda na rankedy, bo to troszku useless pick imo. Ale jak najbardziej lubie sobie nim poplejsić na normalach, lecz narazie będę się skupiać na moich mainach. Rengar/Riven.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Aż Cię dodam. Dobre reakcje na skillshooty, fajnie się ogląda. Nice one.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Aż Cię dodam. Dobre reakcje na skillshooty, fajnie się ogląda. Nice one.

Widzę probowales taktyki na pimpa: DSO8iq7.png

 

kappa

 

 

diament 2 to high diament? xD

Eyy dobra, D1 też miałem. Chodzi o sam fakt, ze gram na wysokim poziomie xP

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Sam wiesz, że ci z*********e poszło a jeszcze się pytasz czy nim dalej grać  :) Ja ostatnio męczę Renektona, OP w c**j.

 

Nom wiadomo, Renekton król topa. Nie cierpie na niego grac xP

 

 

o renektonie mowa fa202cbcb7bd4a3e873b6cc2a0088642.png

 

 

///

 

 

RENGAR EDITION! xD 

 

Z ostatniej giereczki:

 

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Bardziej podobają mi się twoje zagrania rengarem, przynajmniej wiem, że uczyłem się go od właściwej osoby   B)

Yasuo nawet nawet, ale myślę, że akurat po Tobie można się spodziewać czegoś lepszego ;d

giphy.gif

Opublikowano

Jaki tam "wysoki poziom" jak nawet nie kupuja pinkow na rengara, przeciez takie podstawy to nawet w goldzie ludzie ogarniaja.

Ale yasuo bardzo dobre mechaniki.

Tez sobie dzisiaj go troche trenowalem do pierwszej przegranej

7jtz2j.jpg

2clo9r.jpguizmlb.jpg

Opublikowano

Jaki tam "wysoki poziom" jak nawet nie kupuja pinkow na rengara, przeciez takie podstawy to nawet w goldzie ludzie ogarniaja.

Ale yasuo bardzo dobre mechaniki.

Tez sobie dzisiaj go troche trenowalem do pierwszej przegranej

7jtz2j.jpg

2clo9r.jpguizmlb.jpg

Proszę Cię, pinki prawie w każdej grze stawiają mi na środek team-fightu. Dlatego się już wyczuliłem na nie i potrafię omijać takie rzeczy podczas walk, poza tym zabijam tak szybko, że nawet by nie zdążyli postawić tego pink warda po zobaczeniu wykrzyknika.

 

 

RIP Pride Katatuki

 

 

 

@topic

Fajne akcje, propsuje.

Cwicz dalej Jasia.

na nowym koncie

 

Ta.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...