Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Profesjonalny projekt szuka Sponsora!


DeVcio1964

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jsjsjss.png


 


Tak jak w temacie poszukuję sponsora.


Chciałbym reaktywować swojego starego teamspeaka który cieszył się dużą popularnością w 2014 roku.


 


Co oferuję ? :


 


- Profesjonalną oraz dojrzałą administrację.


- Bardzo dobry i stały kontakt !


- Gotową i w pełni dopracowaną kopię serwera (Permission,kanały,Banner,Opisy kanałów)


- Gwarancję sporej ilości osób na TS


- Nie wycofanie się po kilku dniach współpracy ! Poszukuję tylko poważne oferty !


 


I wiele więcej mogę rozpisać na GG które będzie podane niżej :)


 


Co oczekuję ? :


 


- Wykupienie serwera.


- Dojrzałość oraz uczciwość.


- Dobry kontakt ze sponsorem.


- TS na którym będe mógł utrzymać bardzo dużą liczbę osób.


- Nie wycofanie się po kilku dniach współpracy.


 


I pare rzeczy którę przedstawie na GG :)


 


Kontakt :


 


- Gadu Gadu : 51470027 (aktywny 24/7)


- Oraz wiadomość prywatna.


 


Zapraszam :)


:yay: :yay:


 


 


Opublikowano

O :)

Przestałeś być przydupasem Centuriona i reszty ?

Co Centurion nie hostuje ci już ts na crack licencji ?

Nie polecam serdecznie jego ! Serwery ts3 tego pana to syff a on sam nawet do ssh nie potrafi się zalogować :)

 

 

 

 

Powiadasz,  że masz pliki pewnie ForTalka KlassKaia albo pliki EvO :)

Opublikowano

O :)

Przestałeś być przydupasem Centuriona i reszty ?

Co Centurion nie hostuje ci już ts na crack licencji ?

Nie polecam serdecznie jego ! Serwery ts3 tego pana to syff a on sam nawet do ssh nie potrafi się zalogować :)

 

 

 

 

Powiadasz,  że masz pliki pewnie ForTalka KlassKaia albo pliki EvO :)

I pisze to człowiek który sam ma TS na crack licencji i z zazdrości atakował właśnie pana Dejva . Prosze cie nie ośmieszaj się tutaj i wyjdz.

Co do Dejvida polecam zna się na rzeczy !

╔═▣◎▣═══ SILENCE ═══▣◎▣═╗
» Cień ostrza. Cisza przed burzą. «
☯ Wojownik starego świata ☯

⛩️Droga bushido ⛩️

Szept nocy... znikam, zanim mnie zauważysz.

════════════════════════

1.gif

Opublikowano

I pisze to człowiek który sam ma TS na crack licencji i z zazdrości atakował właśnie pana Dejva . Prosze cie nie ośmieszaj się tutaj i wyjdz.

Co do Dejvida polecam zna się na rzeczy !

 

I cytuje to koleś, który nawet nie zna poprzedniej osoby, co do crack licki to grubo się mylisz, jesteś tak samo zabawny jak kolega, który stworzył ten temat. Kolejne dno, które próbuje się odbić. Życzę powodzenia.

 

@topic

 

Nie polecam w żadnym procencie.

Opublikowano

I pisze to człowiek który sam ma TS na crack licencji i z zazdrości atakował właśnie pana Dejva . Prosze cie nie ośmieszaj się tutaj i wyjdz.

Co do Dejvida polecam zna się na rzeczy !

Hahaha dobre :)

Podaj mi tego mojego ts3 na pw bo jestem bardzo ciekawy :)

A co do ataków po co mam nawalać w 0 ?

Opublikowano

KlassKai człowiek który został sam bo każdy ma go już w dupie ... a no tak zwaliłeś ForTalka i teraz siedzisz samotnie na kanale muzycznym tyle z ciebie zostało ^^

╔═▣◎▣═══ SILENCE ═══▣◎▣═╗
» Cień ostrza. Cisza przed burzą. «
☯ Wojownik starego świata ☯

⛩️Droga bushido ⛩️

Szept nocy... znikam, zanim mnie zauważysz.

════════════════════════

1.gif

Opublikowano

KlassKai człowiek który został sam bo każdy ma go już w dupie ... a no tak zwaliłeś ForTalka i teraz siedzisz samotnie na kanale muzycznym tyle z ciebie zostało ^^

 

Człowiek, który został sam?

ForTalk? Przecież to były początki, Twoja wypowiedź ciut mnie rozśmieszyła.

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...