Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Myszka do 170zł


diablo123499

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie znasz sie to nie dawaj propozycji. V8 i inne bloody to gówna. W tym budżecie masz cmstorm alcor z sensorem 3090   xD

XDD jeblem :D skoncz juz hejtowac ta blody bo zapewne nigdy na niej nie graleś dziwnym trafem mam ja 2 lata i nic sie  z nia nie dzieje.

Bloody v7 sobie kup  tania i jeszcze zostanie ci na skiny czy na piwo z kolegami 

Opublikowano

XDD jeblem :D skoncz juz hejtowac ta blody bo zapewne nigdy na niej nie graleś dziwnym trafem mam ja 2 lata i nic sie  z nia nie dzieje.

Bloody v7 sobie kup  tania i jeszcze zostanie ci na skiny czy na piwo z kolegami

 

Przykro mi ale prawda jest taka że myszka A9 ma lepszy sensor niż te psedu v8,v7 które kupują dzieci mc żeby mieć double/triple click. Czemu nie wykorzystać całego budżetu jak warto? Bierz alcora bo bdb myszka

Opublikowano

Może tak byście się o grip zapytali zanim polecicie mysz?

 

Autorze, w spoilerze masz obrazek przedstawiający modele gripów. Napisz którego z nich używasz

 

Mouse-grips-crop.png

 

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Przykro mi ale prawda jest taka że myszka A9 ma lepszy sensor niż te psedu v8,v7 które kupują dzieci mc żeby mieć double/triple click. Czemu nie wykorzystać całego budżetu jak warto? Bierz alcora bo bdb myszka

Dziecko to ty jesteś. Nie mówię że akurat v8. Ale ogólnie myszki są drobre

XDD jeblem :D skoncz juz hejtowac ta blody bo zapewne nigdy na niej nie graleś dziwnym trafem mam ja 2 lata i nic sie  z nia nie dzieje.

Bloody v7 sobie kup  tania i jeszcze zostanie ci na skiny czy na piwo z kolegami 

Jak mówisz tak jest, Moja też działa bez zarzutów. Tamten co to pisał pewnie masz myszkę za 5zł. Klawiaturę, myszkę i słuchawki mam z bloody i polecam 

Opublikowano

No nie xD Jak się kupuje myszke żeby grać w mc i mieć jakiegoś double clicka tak jest ;) Myszka za 5zł? Miałem sam to "BLOODY" i jakoś sensor co chwile latał jak chciał ;) Teraz mam rivala więc nie gadaj że myszka za 5 zł bo ta TWOJA myszka powinna być za 5zł.

 

@topic polecam Alcora tak jak wcześniej jak możesz wykorzystać cały budżet a jak nie to bloody a9 nie V8 czy V7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...