Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Hack na deathrun


obek2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc. szukam hacka na deathrun, tylko zeby dzialaly wszsytkie zdolnosci klas [ server z klasami ] np 1 dodatkowy skok itp

Nie rozumiem o co ci chodzi? Chcesz "zhackować" klasy czy może serwer by mieć więcej skoków. Jak tak to coś takiego nie istnieje, pozdro ;]

sey5xr8jfxvz_t.jpg

Opublikowano

nie nie o to chodzi ;) . Ale nie chce zakladac nowego tematu wiec czy ma ktos dostep do takiego hacka ktory na serverze deathrun/speedrun zwieksza speeda co strefe.

np 35 dodatkowego speeda per strafe. 2 strefy = 70 itd?

Opublikowano

mu chodzi o auto-strafe dalszy skok jest coś takiego, lecz jeden jest private a jeden jest już wykrywalny przez anty-cheata na deathrunach

- TKZ (wykrywalny ns only)

- KZK (nie jestem pewien)

Opublikowano

nie dokonca. NO chyba ze hack ma ta fuckcje a ja nwm. Mi chodzi tylko o cos takiego robie sam strefy i sie rozpedzam ale jest jakis [ponoc] hack dzieki ktoremu co strefe dostaje dodatkowego speeda. 
Dajmy na to bez hacka zrobie 10 stref 1000 speeda , z hackiem 10 stref 1350speeda [+ 35speeda per strafe]. Nie chodzi mi o to aby hack robi za mnie strefy tylko zeby dawal dodatkowego speeda co strefe

Opublikowano

Pewnie chodzi Ci o łączenie wszystkich klas naraz, niestety nie da się.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

No tkz,poszukaj na necie 1.2.11 do 1.3

Albo to ale to razem z knife botem bo szukane na szybko

plik:http://rghost.net/private/56982860/a8871a7acbc60b130f6bbf30b5257b9b

skan:https://www.virustotal.com/pl/url/39ed161984c04033436ad8cd9b4c9fb14b45dfab0a2225b4afcd7f783e70ea9b/analysis/1448958666/

 

Odpalasz jakimś "injectorem" :)

@Edit Odpaliłem jedną z opcji, nie pamiętam którą i nawalałem jak idiota :P

9u2pvr.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...