Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jaką wersję opłaca się teraz robić serwery? 1.7.2 czy 1.8?


AbUdIlInN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jak myślicie co bardziej się opłaca 1.7.2 czy 1.8.x ?
Na której wersji gra więcej osób ?
Która lepiej się prosperuje na przyszłość ?
Czy warto jeszcze stawiać serwer na 1.7.2 ?
Może lepiej poczekać na 1.9 ?

Opublikowano

Ja jak narazie wole 1.7 ... ale jak wyjdzie 1.9 odrazu sie przenosze bo na 1.8 niemam zbytnio ochoty ... zwalona wersja i zwalone fpsy :3 na przyszlosc bardziej 1.9 :P wiecej osob na 1.7 jest ale mysle ze jak wyjdzie 1.9 to tam bedzie duzo ludu :) na 1.7 Warto stawiac serwery ale jakies porzadne :P

<p><span style="color:#ff0000;">//</span></p>

Opublikowano

Oczywiście, że na najnowszej, ponieważ nikt cały czas na wersji 1.7 i starszych siedział nie będzie. Zaraz wychodzi wersja 1.9, także proponuję 1.8. 

Opublikowano

@PabloTL ,

Jesli używasz lanczera by Zyczu nic dziwnego, ze nie działa.

 

@topic ,

Ja zostaje na wersji 1.7.2 ze względu na to, ze 75% graczy właśnie go używa.

 

Dobry pomysl podsuną @ninja12412 - mozesz dac możliwość wejścia i 1.7 i 1.8

---------------------------------

Dziękuję, Pozdrawiam

HOMER12

Jeśli Ci pomogłem, możesz dać mi like  :yay:  ;) 

Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Napisz do mnie na PW  

Opublikowano

@PabloTL ,

Jesli używasz lanczera by Zyczu nic dziwnego, ze nie działa.

 

@topic ,

Ja zostaje na wersji 1.7.2 ze względu na to, ze 75% graczy właśnie go używa.

 

Dobry pomysl podsuną @ninja12412 - mozesz dac możliwość wejścia i 1.7 i 1.8

Skąd masz k***a informacje że 75% graczy używa 1.7? 

 

http://i.mcstats.org/All+Servers/Game+Version.png

Policzyłem Ci nawet, że wychodzi: 61,88% na wersji 1.8

 

Coś jeszcze?

Ludzie, zrozumcie, wersja to nie tylko ,,możliwość wejścia''. ProtocolHacki usuwają wszystko z 1.8, i konwertują wersję 1.8 na przyjazną 1.7. Czyli reasumując jest to wersja 1.7

 

@antyblezur

Oczywiście że 1.8, 1.7 jest stare jak c**j.

­

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

Co Wy macie z siedzeniem na tych starych wersjach. Kiedyś jak wyszedł update serwery się prześcigały w tym, który pierwszy wprowadzi najnowszą wersję. Teraz tylko jakaś dziwna fala nastała, że idioci siedzą na 1.7

 

 

[...] zwalone fpsy :3 [...]

To kup lepszy sprzęt, a jak nie masz pieniędzy to zarób je - przydadzą Ci się na pewno :)

Opublikowano

Co Wy macie z siedzeniem na tych starych wersjach. Kiedyś jak wyszedł update serwery się prześcigały w tym, który pierwszy wprowadzi najnowszą wersję. Teraz tylko jakaś dziwna fala nastała, że idioci siedzą na 1.7

 

 

 

To kup lepszy sprzęt, a jak nie masz pieniędzy to zarób je - przydadzą Ci się na pewno :)

Ale mam beke z dzieci na 1.7. Na windows 10 mam 80 fps a nie mam za*** kompa z nasa. Na windows 7 miałem 60 :P

 

Oczywiście że 1.8 only!

hex.svg

 PLAYBASE - Nowoczesna lista serwerów gier

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...