Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośba o napisanie skryptu na cuba 10x10.


Gmanus12345

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
command /freecub:
    trigger:
        execute player command "//pos1"
        execute player command "//pos2"
        execute player command "//expand 10 n"
        execute player command "//expand 10 s"
        execute player command "//expand 10 w"
        execute player command "//expand 10 e"
        execute player command "//expand vert"
        execute player command "rg define %name of player%"
        execute player command "rg addowner -w world %name of player% %name of player%"

nwm czy dziala :3

<p><span style="color:#ff0000;">//</span></p>

Opublikowano

nwm takie cos?
 

command /freecub:
    trigger:
        execute player command "//pos1"
        execute player command "//pos2"
        execute player command "//expand 10 n"
        execute player command "//expand 10 s"
        execute player command "//expand 10 w"
        execute player command "//expand 10 e"
        execute player command "//expand vert"
        execute player command "rg define %name of player%"
        execute player command "rg addowner -w world %name of player% %name of player%"

        execute player command "rg flag %name of player% blocked-cmds freecub"

mozna dopisac jescze expand wiecej kratek osobno i nie dodawac tam nikogo zeby wszyscy budowali ale blokowalo  ta komende (jak to zrozumiesz to propsy :P)

@down (EDIT) @Gmanus12345

Dopisz tam jescze //expand 30 i stworz nowy cub z nazwa %name of player%ochrona i dodaj tam flage z blocked cmds :P jutro ci to dopisze jak nie rozumiesz :P ja ide. Dobranoc :P

<p><span style="color:#ff0000;">//</span></p>

Opublikowano

Dopisze :# NWM czy to dziala :3

command /freecub:
    trigger:
        execute player command "//pos1"
        execute player command "//pos2"
        execute player command "//expand 10 n"
        execute player command "//expand 10 s"
        execute player command "//expand 10 w"
        execute player command "//expand 10 e"
        execute player command "//expand vert"
        execute player command "rg define %name of player%"
        execute player command "rg addowner -w world %name of player% %name of player%"

        execute player command "rg flag %name of player% blocked-cmds freecub"

        execute player command "//pos1"
        execute player command "//pos2"
        execute player command "//expand 30 n"
        execute player command "//expand 30 s"
        execute player command "//expand 30 w"
        execute player command "//expand 30 e"
        execute player command "//expand vert"
        execute player command "rg define %name of player%ochrona"

        execute player command "rg flag %name of player%ochrona blocked-cmds freecub"

 

<p><span style="color:#ff0000;">//</span></p>

Opublikowano

Słuchaj widzę, że nadal nie rozumiesz. Postaram ci się to wytłumaczyć SS'ami.

 

Tutaj ten obszar zaznaczony na czerwono powiedzmy, że to cuboid jakiegoś gracza.

44302140782521132202.png

I Jeżeli ja chciałbym założyć cuboid niedaleko niego to nie mógłbym ponieważ jestem za blisko cuboida innego gracza. Nie chce aby gracze zakładali cuboidy jeden na drugim i w min. odległości 50 kratek

38695690201086785710.png

 

Jeżeli nadal nie zrozumiałeś to powiem tak, chce aby ten cub był jak gildia. Jeżeli jest jakaś w pobliżu to nie możesz jej założyć

Opublikowano

... dodalem to :P zablokowalem komende /freecub w obrebie 30 kratek od srodka cuboida :) a tu masz z opcjami :P

 
options:
 
        wielkosc: 10 #Cuboid przyznawany graczu po wpisaniu komendy /freecub
        ochrona: 60 #Cuboid od srodka na ktorym blokowana jest komenda /freecub

 

command /freecub:
    trigger:
        execute player command "//pos1" #Wielkosc
        execute player command "//pos2"
        execute player command "//expand {@wielkosc} n"
        execute player command "//expand {@wielkosc} s"
        execute player command "//expand {@wielkosc} w"
        execute player command "//expand {@wielkosc} e"
        execute player command "//expand vert"
        execute player command "rg define %name of player%"
        execute player command "rg addowner -w world %name of player% %name of player%"

        execute player command "rg flag %name of player% blocked-cmds freecub"

        execute player command "//pos1" #Ochrona
        execute player command "//pos2"
        execute player command "//expand {@ochrona} n"
        execute player command "//expand {@ochrona} s"
        execute player command "//expand {@ochrona} w"
        execute player command "//expand {@ochrona} e"
        execute player command "//expand vert"
        execute player command "rg define %name of player%ochrona"

        execute player command "rg flag %name of player%ochrona blocked-cmds freecub"

 

<p><span style="color:#ff0000;">//</span></p>

Opublikowano

Tylko tak, twój skrypt tworzy 2x cuba - gracza czyli działkę oraz ten który "odgradza" działkę od działki, a mi chodzi o to, żeby powstawał tylko jeden Cub

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...