Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Age of Empires 3 - znajomy nie może dołączyć na serwer przez LAN


Ziomus933

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Razem z kumplem mamy problem z AoE3. Właściwie to jest nas troje, jeden może dobić do lobby a drugi nie. Gramy przez hamachi. Tak, robię tak jak należy, wklepuję komendę w "Element docelowy" skrótu AoE. Przez user.cfg też próbowałem. Oboje mamy wyłączone firewalle, dodane AoE3 do wyjątków firewalla. Szczerze po przejrzeniu 2 stron google kończą mi się już pomysły, nawet na zagranicznych stronkach nie ma nic o tym. Zaznaczę, że jeszcze z dobre pół roku temu dało się grać normalnie, teraz on ma jakieś problemy z połączeniem. Jemu tego lobby po prostu nie wykrywa, ani przez listę serwerów LAN online ani przez direct connect. Wszyscy mamy patch 1.14 PL. Jakieś pomysły?

Opublikowano

Wątpię, nic się nie zmieniło, tylko ja i jeden ze znajomych zrobiliśmy formata, to tyle. Jeszcze pół roku temu graliśmy, ja mam ten sam config, wszelkie ustawienia, ogółem radiówkę a on dalej ten sam router. A trzeci ma na to wysrane bo i tak mu wszystko działa ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...