Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szykam Techników / Grafików / Architektów (budowniczych) do pomocy nad serwerem.


korusek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SIEMA!

Nazywam się MrKorusek

Niedawno chciałem zagrać na serwerze średniowiecznym.

Niestety nie znalazłem  takiego serwera , który jeszcze działa na scenie Polskiego Minecrafta

Dlatego w raz z kolegą postanowiliśmy zrobić sami taki serwer.

 

Aktualna Ekipa:

 

Właściciel - MrKorusek (Ja)

Właściciel - Kris797

Technik Główny -  adek1990

Architekt Główny (Budowniczy) -  mateuszw28

Grafik Główny - BARK

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Architekt:

Grafik:

 

 

Poszukiwani:    Iość:

 

                                                                                                             Graficy          2/3

                                                                                     Architekci (Budowniczowie)    2/4

                                                                                                                

 

UWAGA!: U architektów wymagam umiejętności budowania w stylu ŚREDNIOWIECZNYM

 

Osoby które są zainteresowane, wzięciem udział w tworzeniu tego serwera, proszę o zgłoszenie się pisząc pod postem jaką range chcielibyście objąć, pisząc do mnie na PW lub GG: 51797780

O tym czego od was oczekuje dowiecie się podczas rozmowy ze mną.

U9EoJcq.jpg

Opublikowano

Nie poszukujecie Moderatorów/ Adminów? ;)

To może kiedyś, ale może dopiero wtedy kiedy serwer wypali, bo jak na razie planujemy administratorami i moderatorami wynagrodzić tych ludzi którzy nam pomogą 

U9EoJcq.jpg

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...