Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Prestige-MU [ SEASON 2 ] [ EXP 20-50 ] [ NO DONATE]


PrestigeMU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie Państwa w tej zapowiedzi serwera, który zamierzam wypuścić w świat w niedalekiej przyszłości gdy dopnę ten obecny na ostatni guzik.


Proszę w postach poniżej nie pisać, zajmij się jednym serwerem, a dopiero zajmij się drugim. Wiem co robię i Ci co grają na serwerze obecnym S4EP2, są w stanie wywnioskować, że sobie poradzę. 


W moich planach również mam pliki S6EP3 oryginalne filsy takie jak na Fatality czy MuNomercy ( także bez donate )


 


To jest na chwilę obecną zapowiedz, na razie pracuje nad edycją moich filsów, które dostałem od starego dobrego znajomego, 


są to pliki, które wykorzystywał kiedyś x-world w jego najlepszych czasach.


Liczę na opinię i pomoc w ustaleniu konfiguracji serwera


 


 


 


 


 


bIBeUYw.png


 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


 


ehTQ9pp.png


 


BRAK DATY AKTUALNIE.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


W9qrsZG.png


 


Nazwa serwera: Prestige Mu Online S2


Wersja plików: Season 2


Godziny działania serwera: 24/7 serwer dedykowany


IP: main


Port: main


 


Strona serwera: 


Forum serwera: 


 


 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


WocWJc1.png


 


Exp: Do ustalenia od 20-50 ten przedział


Drop: 30 % 


HP mobów: 100 %


Reset: 350 poziom


Punkty za reset: Do ustalenia wydaje mi się, że 400 było by spoko


Bless bug: OFF


Możliwość założenia gildii : 400 poziom


MG: 220 poziom


Maksymalny poziom itemu: +13+16


Usuwanie postaci do 40 poziomu


Maks statystyk: 32000


 


 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


kPc4TRD.png


 


Jewel of Bless = 100 %


Jewel of Soul = 70 %


Jewel of Life = 70 %


Jewel of Soul & Life + Luck = 10 % więcej szansy


Jewel of harmony = 50 % 


 


 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


0dVe611.png


 


+10 = 80 % 


+11 = 70 %


+12 = 60 %


+13 = 50 %


 


Reszta według standardów MuOnline


 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


9j6X37z.png


 


Blood Castle


Devils Square


Chaos Castle


Castle Siege 


Inwazja złotych dragonów


Nightmare


Kundun


GM eventy


 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


O7pHzYF.png


 


TOTALNY BRAK DONATE


 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


2xtU0K8.png


 


 


Każdy reset będzie kosztował nas jakąś sumę kamieni specjalnych, np JOGÓW


 


 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


NS6PzI0.png


 


Serwer został przygotowany nie pod zarobek, lecz pod graczy.


Nie chcemy na nim zarobić, lecz widzieć jak świetnie się bawią ludzie dzięki nam.


Możliwość gry na serwerze jest 100 % bezpłatna.


 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


VYit3s3.png


 


MEN


Opublikowano

Wyedytuj date startu.

 

Moze byc ciekawie jednak ja nie zawitam, zostaje na wersji 100exp ;) Ale zapraszam, oby tylko połowa graczy z obecnego serwera nie przeszła bo 2 serwery z małą iloscią online nie sa celem. Wiem że jesteś odpowiedzialny i wiesz co robisz, ale czy to nie za szybko?

Snopi

Opublikowano

Wyedytuj date startu.

 

Moze byc ciekawie jednak ja nie zawitam, zostaje na wersji 100exp ;) Ale zapraszam, oby tylko połowa graczy z obecnego serwera nie przeszła bo 2 serwery z małą iloscią online nie sa celem. Wiem że jesteś odpowiedzialny i wiesz co robisz, ale czy to nie za szybko?

 

Nie podałem daty startu :) może stanie się to za miesiąc może dwa ;)

Opublikowano

ja bym preferował coś z serii x60-80 x i 800/900 pkt za rr, za resy nie jogi tylko coś typu x1 każdego typu soczku, jogi będą przydatne potem do 380 itemków i lepiej żeby było je ciężko wydropić,

" Nerwowa reakcja na krytykę wcale nie kładzie jej kresu; przeciwnie, rodzi w oceniającym przekonanie, że ma rację w tym, co mówi. "

 

 

Richard Carlson

Opublikowano

ja bym preferował coś z serii x60-80 x i 800/900 pkt za rr, za resy nie jogi tylko coś typu x1 każdego typu soczku, jogi będą przydatne potem do 380 itemków i lepiej żeby było je ciężko wydropić,

Za dużo  ok 30 byłoby w sam raz czy ciut mniej. Pkt za rr to lipa, po prostu cofka do jakiegoś lvla i heja dalej. Jogi byłby trafione od razu byłaby waluta na serwerze ale można do nich coś dodać przy resie np jak mówisz soczki .

Opublikowano

Po resecie cofka do lvl 220 lub jakiego się przyjmie.Ogranicznik do wykonywania resetów na określony czas.Exp najlepiej 20 -30 max lecz 20 najbardziej ,bo gralem na Underground mu a tam jest 50x to w 3godziny resa się wbija ,więc najlepiej 20x.Jeżeli ma być to long term to taki lub bardzo podobny i z ogranicznikiem.Co do dropu to też ustalić ,żeby nie było łatwo tylko coś podobnie jak na x-w.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...