Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Napisanie skryptu na banowanie oraz wyrzucanie komendą.


TerriorPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy ktoś napisze skrypt na banowanie komenda /aban {nick gracza} czas jeżeli będę chciał np. 1m,1d, 1h, 1m {powód}


 


I żeby na czacie pisało


--------------- Zbanowanie Gracza----------------


Zbanowany: {nick} Zbanował:{nick banującego}


Powód:


Ub możesz kupić na stronie:


Czas:


I gdy w komendzie /aban podam czas to żeby tu pisał np. wpisze na 1m -czyli 1 miesiąc to będzie pisało - 1m po upłynięciu 1 dnia będzie pisało 30d 24h 60m


Wiecie tak żeby pisało ile ma bana dokładnie na ile czasu


A jeżeli nie podam CZASU to żeby na zawsze dostał BANA


I komedę /akick


--------------- Wyrzucenie Gracza----------------


Wyrzucony: {nick} Wyrzucił:{nick banującego}


Powód:


Ostrzeżenie 1/3


Wiecie za każdym razem gdy wyrzucimy gracza z serwera przez /akick to dostaje ostrzeżenia jak wyrzucimy go 3 razy to zostaje zbanowany na 4 dni


 


PROSZĘ O NAPISANIE


{Chodziarz tyle ile umiecie}


 


Opublikowano

@1361622928-U485574.pngTerriorPL Polecam plugin MaxBans posiada on: warny,bany,tempbany,mute,tempmute,unmute, kick i inne :)

95 punktów karnych mam i zakaz pisania chu**** wie go na ile.

Opublikowano

Komendy:

 

/aban [nick gracza] [powod] [czas/nie wpiszesz = perm] - Banuje gracza

/aunban [nick gracza] [powod] - Odbanowuje gracza

/akick [nick gracza] [powod] - Kickuje gracza i daje ostrzenie

 

Permisje:

 

- aban.skrypt

 

Minusy:

 

- Czas musisz podawac w sekundach.

- Jezeli gracz zostanie zbanowany za ostrzenie czas nie odlicza, pisze tylko 4 dni

- Jezeli wywali serwer to ban za ostrzezenia zniknie

 

Pisane na poczekaniu, testowane

command /aban [<player>] [<text>] [<text>]:
    trigger:
        if player have permission "aban.skrypt":
            if arg 1 is not set:
                send "&cUzupelnij nick gracza"
            if arg 2 is not set:
                send "&cUzupelnij powod zbanowania (Gracz musi byc na serwerze)"
            if arg 1 is set:
                if arg 2 is set:
                    if arg 3 is not set:
                        kick arg 1 due to "Zostales zbanowany - Odbanuj sie na wwww.pl"
                        set {ban.%arg 1%} to 1
                        broadcast "&7---------------- Zbanowanie gracza ----------------"
                        broadcast "&7Zbanowany: &c%arg 1% &7Zbanowal: &c%player%"
                        broadcast "&7Powod: &c%arg 2%"
                        broadcast "&7UB mozes kupic na stronie: &cwww.pl"
                        broadcast "&7Czas: &cnieokreslony"
                    if arg 3 is set:
                        set {ban.%arg 1%} to 2
                        set {czasban.%arg 1%} to arg 3
                        kick arg 1 due to "Zostales zbanowany - Pozostalo %{czasban.%arg 1%}% sekund"
                        broadcast "&7---------------- Zbanowanie gracza ----------------"
                        broadcast "&7Zbanowany: &c%arg 1% &7Zbanowal: &c%player%"
                        broadcast "&7Powod: &c%arg 2%"
                        broadcast "&7UB mozes kupic na stronie: &cwww.pl"
                        broadcast "&7Czas: &c%arg 3%"
        else:
            send "&cNie masz dostepu do tej komendy"


command /akick [<player>] [<text>]:
    trigger:
        if player have permission "aban.skrypt":
            if arg 1 is not set:
                send "&cUzupelnij nick gracza"
            if arg 2 is not set:
                send "&cUzupelnij powod wyrzucenia"
            if arg 1 is set:
                if arg 2 is set:
                    add 1 to {kick.%arg 1%}
                    kick arg 1 due to "Zostales wyrzucony - Ostrzenie %{kick.%arg 1%}%/3"
                    broadcast "&7---------------- Wyrzucanie gracza ----------------"
                    broadcast "&7Wyrzucony: &c%arg 1% &7Wyrzucil: &c%player%"
                    broadcast "&7Powod: &c%arg 2%"
                    broadcast "&7Ostrzenie: {kick.%arg 1%}/3"
                    if {kick.%arg 1%} is 3:
                        set {ban.%arg 1%} to 3
                        wait 4 days
                        clear {ban.%arg 1%}
        else:
            send "&cNie masz dostepu do tej komendy"


command /aunban [<text>] [<text>]:
    trigger:
        if player have permission "aban.skrypt":
            if arg 1 is not set:
                send "&cUzupelnij nick gracza"
            if arg 1 is not set:
                send "&cUzupelnij powod odbanowania"
            if arg 1 is set:
                if arg 2 is set:
                    clear {ban.%arg 1%}
                    clear {czasban.%arg 1%}
                    broadcast "&7---------------- Odbanowanie gracza ----------------"
                    broadcast "&7Odbanowany: &c%arg 1% &7Odbanowywujacy: &c%player%"
                    broadcast "&7Powod: %arg 2%"
        else:
            send "&cNie masz dostepu do tej komendy" 


on connect:
    if {ban.%player%} is 1:
        kick player due to "Zostales zbanowany - Odbanuj sie na wwww.pl"
    if {ban.%player%} is 2:
        kick player due to "Zostales zbanowany - Pozostalo %{czasban.%player%}% sekund"
    if {ban.%player%} is 3:
        kick player due to "Zostales zbanowany - Ostrzenie 3/3 [BAN 4 DNI]"


every 1 second:
    loop all players:
        if {ban.%loop-player%} is 2:
            remove 1 from {czasban.%loop-player%}
        if {ban.%loop-player%} is 0 or 1:
            clear {ban.%loop-player%}
            clear {czasban.%loop-player%}

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...