Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] League Sharp 5.20 Porady by działał


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto co powinniście zrobić aby League Sharp działał gdy wam crashuje, minimalizuje i wywala przeżucając was na strone nulled z tematem Broly7.

 

Krok 1.

Pobierz oryginalnego sharpa od Joduski, zainstaluj, pobierz skrypty i odpal aby wyskoczyła aktualizacja go z napisem CORE.

 

Krok 2.

Odpalcie na sharpie od Joduchy gre niestandardową, jeżeli działa to wyjdźcie, wyłączcie sharpa i z tego którego przed chwilą użyliście wraz z największą ilością skryptów(instalujecie tylko na nie scrakowanym orginalnym sharpie skrypty bo crackowany nie pobiera chyba skryptów) więc kopiujecie folder Config a także plik obok loadera o nazwie config i wrzucacie to zamieniając do folderu sharpa od brolyego.

 

Krok 3.

Jeżeli macie WINDOWS 8-10 klikacie na loader i lsvip prawym i zaznaczcie "odblokuj" i akceptujecie. Odpalacie LSVIP po czym zapyta was o loadera, oczywiście zaznaczacie ten w folderze brolyego.

 

Krok 4.

Odpalcie gre niestandardową, możliwe że musicie kliknąć z 2 razy f5 aby wam załadowało skrypty.

 

Pamiętajcie że musicie mieć zapewne około 21 reputacji(możliwe że odpali bez tego wymogu a +10 ale małe szanse)

Opublikowano

Oto co powinniście zrobić aby League Sharp działał gdy wam crashuje, minimalizuje i wywala przeżucając was na strone nulled z tematem Broly7.

 

Krok 1.

Pobierz oryginalnego sharpa od Joduski, zainstaluj, pobierz skrypty i odpal aby wyskoczyła aktualizacja go z napisem CORE.

 

Krok 2.

Odpalcie na sharpie od Joduchy gre niestandardową, jeżeli działa to wyjdźcie, wyłączcie sharpa i z tego którego przed chwilą użyliście wraz z największą ilością skryptów(instalujecie tylko na nie scrakowanym orginalnym sharpie skrypty bo crackowany nie pobiera chyba skryptów) więc kopiujecie folder Config a także plik obok loadera o nazwie config i wrzucacie to zamieniając do folderu sharpa od brolyego.

 

Krok 3.

Jeżeli macie WINDOWS 8-10 klikacie na loader i lsvip prawym i zaznaczcie "odblokuj" i akceptujecie. Odpalacie LSVIP po czym zapyta was o loadera, oczywiście zaznaczacie ten w folderze brolyego.

 

Krok 4.

Odpalcie gre niestandardową, możliwe że musicie kliknąć z 2 razy f5 aby wam załadowało skrypty.

 

Pamiętajcie że musicie mieć zapewne około 21 reputacji(możliwe że odpali bez tego wymogu a +10 ale małe szanse)

Zrobiłem wszystko.. niestety dalej nic.

Opublikowano

A gdzie masz problem? Mi w tym momencie mimo że wczoraj cały dzień działał gra teraz przy sharpie staje w menu i nic się nie dzieje przy około30-60%.

Opublikowano

A gdzie masz problem? Mi w tym momencie mimo że wczoraj cały dzień działał gra teraz przy sharpie staje w menu i nic się nie dzieje przy około30-60%.

To samo, wcześniej ciągłe bugsplaty.. teraz jak już sie odwiesi przy ładowaniu to : Auth Failed! Unknown Failure!

Opublikowano

To samo, wcześniej ciągłe bugsplaty.. teraz jak już sie odwiesi przy ładowaniu to : Auth Failed! Unknown Failure!

 x łap szybko. Broly napisał :

  VladimirDoge :          For the auth failed ppl: x                                                     (22 October 2015 - 05:51 PM)

                                                          And report feedback pls.

­

giphy.gif

Opublikowano

 x łap szybko. Broly napisał :

  VladimirDoge :          For the auth failed ppl: x                                                     (22 October 2015 - 05:51 PM)

                                                          And report feedback pls.

­

 

Proszę dodać skan, 48h.

 

@KRWAWY SZATAN

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...