Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy mam podłaczony monitor do złego złącza?


kokotyka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż mam 80 fps w lolu,a gdy spytałem się na forum o fpsy na moim sprzecie powiedziano mi ze mam miec 250 na full hd.

Mój monitor jest podłączony do wejścia VGA tak?(niebieskie takie xD) polozony wyzej z tylu.

Powinien byc podlaczony do tego wejscia DVI?(Białe wejście) polozone na dole z tylu.

Proszę o pomoc :)

Monitor Philips 24" LED 246V5LSB
Opublikowano

eee pewnie masz po prostu zablokowane na 80 fps w ustawieniach lola... 

 

ogólnie lepiej jest miec podłączone nowszym złączem (czyli najlepiej hdmi), ale jeżeli masz kabel DVI to śmiało podłączaj 

 

kolejna sprawa jest taka że ten monitor ma 60hz, czyli nawet jak odpalisz to 250fpsów nie zobaczysz różnicy, dopiero monitory 100+hz coś zmieniają, no ale koszta takiego też nie są małe :P

ae1d1005fe.png


Opublikowano

Raczej masz podlaczony monitor pod integre.

Dvi nizej to karta graf, podlacz pod nia monitor. Pewnie bedziesz potrzebowal przejsciowki vga-dvi.

O7Kc8dF.png

Opublikowano

Raczej masz podlaczony monitor pod integre.

Dvi nizej to karta graf, podlacz pod nia monitor. Pewnie bedziesz potrzebowal przejsciowki vga-dvi.

Dzięki właśnie jutro ją kupuje :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...