Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakiej grasz rozdzielczości ?


garguleczek

Jaka rozdzielczość ?  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak grasz ty i prosy ?!

    • 4:3 (640x480)
    • 4:3 (800x600)
    • 4:3 (1024x768)
    • 16:9 (1280×720)
      0
    • 16:9 (1366×768)
    • 16:10 (1280×800)
      0
    • 16:10 (1440×900)
    • 16:10 (1680×1050)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat wałkowany, jednak chciał bym skupić wszystko w jednym miejscu, dodając jedną i czytelną ankietę.

 

Opinie również mile widziane tak więc zaczne od swojej...

 

 

4:3 mniejsza widoczność, jednak więcej fps i gra staję się komfortowa i płynniejsza, obraz rozciągnięty co pomaga w wycelowaniu w wroga, rozdzielczość 1024x768, uważam że rozdzielczość 800x600 przy (moim monitorze 22 cale) jest zupełnie nieczytelny.

 

 

16:9 niestety nie mam opini ponieważ mój LG obsługuje 16:10 a nie lubie pasków u góry jak jest w tym wypadku.

 

 

16:10 niby gra mi się lepiej, gra wizualnie ładniejsza na rozdzielczości 1280x800, jednak zaleta to ze widzę więcej, ale czy szybciej zareaguję, kwestia indywidualna, możżesz grać na 16:16 i widziec wszystko 360 stopni, a pros grać na 2:2 i tak cię załatwi bo ma doświadczenie i przewage, słucha wie i myśli :) niestety dla początkującego polecam 4:3 ale jak już grasz na 4:3 i stajesz się pro też bedziesz grał na 4:3 bo się przyzwyczaiłeś, takie moje zdanie a wasze ??

 

 

Co polecicie osobą, które mają słabe komputery, średnio

 

2gb ram

grafika 512

procki 1,8 dual core

 

 

A może są sposoby by na duzym ekranie rozdzielczosc 800:600 byla bardziej ostra i czytelna ? czy granie na tej rozdzielczosci na monitoze led/lcd nie ma sensu i minimum to te 1024x768

 

Pozdrawiam 

Rekrut
Opublikowano

Niech wszyscy grają na tym, na czym najbardziej im odpowiada, lecz moim zdaniem najlepiej najlepiej gra się na 1280 - chociaż nie mogę sobie na to pozwolić, mała ilość fps'ów. Co do ostatniego pytania, raczej niezbyt.

Opublikowano

Od długiego czasu korzystam z 1024x768 i nie wyobrażam sobie gry na innej rozdziałce, mimo, że na full hd mam 300fps to i tak nie ma to znaczenia.

Opublikowano

Graj na takiej, na której Ci wygodnie i przy której komputer nie ma problemu z klatkami. Wzorowanie się na "pro" graczach jest głupotą.

Ja osobiście używam 1280x1024, rozciągnięty obraz. 

g0Tef.jpg

Opublikowano

Temat wałkowany, jednak chciał bym skupić wszystko w jednym miejscu, dodając jedną i czytelną ankietę.

 

Opinie również mile widziane tak więc zaczne od swojej...

 

 

4:3 mniejsza widoczność, jednak więcej fps i gra staję się komfortowa i płynniejsza, obraz rozciągnięty co pomaga w wycelowaniu w wroga, rozdzielczość 1024x768, uważam że rozdzielczość 800x600 przy (moim monitorze 22 cale) jest zupełnie nieczytelny.

 

 

16:9 niestety nie mam opini ponieważ mój LG obsługuje 16:10 a nie lubie pasków u góry jak jest w tym wypadku.

 

 

16:10 niby gra mi się lepiej, gra wizualnie ładniejsza na rozdzielczości 1280x800, jednak zaleta to ze widzę więcej, ale czy szybciej zareaguję, kwestia indywidualna, możżesz grać na 16:16 i widziec wszystko 360 stopni, a pros grać na 2:2 i tak cię załatwi bo ma doświadczenie i przewage, słucha wie i myśli :) niestety dla początkującego polecam 4:3 ale jak już grasz na 4:3 i stajesz się pro też bedziesz grał na 4:3 bo się przyzwyczaiłeś, takie moje zdanie a wasze ??

 

 

Co polecicie osobą, które mają słabe komputery, średnio

 

2gb ram

grafika 512

procki 1,8 dual core

 

 

A może są sposoby by na duzym ekranie rozdzielczosc 800:600 byla bardziej ostra i czytelna ? czy granie na tej rozdzielczosci na monitoze led/lcd nie ma sensu i minimum to te 1024x768

 

Pozdrawiam 

Nic nie polecamy bo na procku 1,8 nawet do menu nie wejdziesz bo Ci się procek spali xD

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...