Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

czy do wr.ph satakie takie same haki jak do wr?


ProSorieePL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sciagnolem sobie wr.ph i mam do was pytanie czy do niego sa takie same haki jak do .com ?? prosze o szybkoa odpowiec (jesli sa umiescie link z tematem lub z downlad).

a i male pytanie :mam internet w TOYA i jesli np gram na 1 koncie np 22lvl i zaras zmieniam na np 1lvl i zaczynam czitowac i gdy koncze i znowu ewchodze na 22 lvl to moge bana doostac ??

Opublikowano

do wr ph są inne haki niż do europejskiego ( ole są do wr ph)

a co od tych kąt czy bana możesz wyrwac to możesz bo w procesach możliwe ze będziesz miał haka włączonego i pb wykryje ze czitujesz

 

@edit najlepiej zresetuj kompa

@edit2 a da się wogule zrobić haka do wr ph ?

Opublikowano
hmm o ile wiem WR PH ma lepsze zabespieczenia od WR Europejskiego xD i ciezko tam jakiegos hacka uzyc bo zaraz albo kick lub Ban xD wiec nie warto nawet o tym myslec xD

 

Tam jest odpowiednik Punkbustera ale lepszy - GG [GameGuard]...

I owszem są hacki do philippina np opk itp ;d

springfankopiadq0yy4.gif

 

gg: 3032816 - Jeżeli jesteś analfabetą nie pisz.

 

Fajnie, że macie w podpisach mój nick dzieci \,,/

Opublikowano
WR Europejskiego

Istnieje taki? Chyba pisze się WR Interional no chyba, że ja o czymś nie wiem.

 

WarRock Trade

Dam UCE za konto z premium lub retailem!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@UP po ciula odgrzebujesz stare tematy ?? to poprostu spam....

(ja nie spamuje.. uswiadamiam usera..)

Pewien naukowiec z Argentyny dowiódł, że ludzie z małym ilorazem inteligencji czytają posty na forach, trzymając rękę na myszce.

 

 

Nie trudź się na jej zdejmowanie, już za późno ! ;)

Text best :P

×
×
  • Dodaj nową pozycję...