Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego gra chodzi o wiele gorzej niż cutscenki?


Ao_Shin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam problem z nfs:rivals.

Nie wiem dlaczego ale mam lagi, czuje jakbym grał przy 20fps? 

Wszystkie początkowe cut scenki wyglądają super, nie ścinają się..

Lecz gdy przechodzę do jazdy odczuwam jakieś 20fps.

 

W nfs:mw2012 mogę grać na full detalach bez najmniejszej ścinki,

mój sprzęt:

8gb ram,

radeon sapphire hd 7850 2gb,

intel pentium g3420 3,2ghz x2 

 

Proszę o pomoc :v

Opublikowano

Najpierw przeczytaj czym są lagi, a czym jest to co odczuwasz ty (dropy fpsów)

źle sformułowałem swój problem. To nie są dropy fps, a lagi(odczuwam niską ilość fps). Może przez to że jest ten block 30fps,

da się jakoś to ominąć? zwiększyć max fps do 60?

Opublikowano

źle sformułowałem swój problem. To nie są dropy fps, a lagi(odczuwam niską ilość fps). Może przez to że jest ten block 30fps,

da się jakoś to ominąć? zwiększyć max fps do 60?

Lagi są spowodowane wysokim pingiem, nie są przez małą ilość fpsów.

~~~

Żeby odblokować fpsy, do skrótu na pulpicie w elemencie docelowym trzeba dodać "-GameTime.MaxSimFps 60"

349241432911096669131.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...