Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jestem nowy w grze i mam kilka pytań


Sajtek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, szukam sobie jakiegoś ciekawego MMO które by mnie wciągnęło, ale w większość już grałem coś tam osiągnąłem i przestałem grać z kumplami, a chyba nikt nie lubi w to samo mmo zaczynać od nowa, dlatego chciałbym zadać parę pytań tak na start o grze do jakichś wyjadaczy :)

 

Moje pytania : 

 

- Czy w grze jest dużo ludzi patrząc na wieczorne godziny w tygodniu i w weekendy?

- Czy w grze są gracze którzy mogą mi jakoś przeszkodzić w expieniu czy dropieniu?

- Czy w grze drop jest dzielony typu " kto pierwszy ten lepszy "  ? 

- Czy w grze jest ciężko o ekwipunek ( chyba pomarańczowy jest najlepszy ? ) ?

- Czy często są nowości ze strony technicznej, jakieś poprawki etc ? 

- Ile zajmie mi wbicie maksymalnego lvla grając średnio dziennie 2-3h 

- Czy mogę sam grać czy od pewnego momentu gra bez gildii/znajomych nie będzie miała sensu?

 

To są narazie ode mnie wszystkie pytania, wiem, że trochę tego dużo ale wolałem założyć właśnie dlatego oddzielny temat bo w większości nie było odpowiedzi na moje pytania. :) 

 

PS Dużo tego  "czy w grze" :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć, szukam sobie jakiegoś ciekawego MMO które by mnie wciągnęło, ale w większość już grałem coś tam osiągnąłem i przestałem grać z kumplami, a chyba nikt nie lubi w to samo mmo zaczynać od nowa, dlatego chciałbym zadać parę pytań tak na start o grze do jakichś wyjadaczy :)

 

Moje pytania : 

 

- Czy w grze jest dużo ludzi patrząc na wieczorne godziny w tygodniu i w weekendy?

- Czy w grze są gracze którzy mogą mi jakoś przeszkodzić w expieniu czy dropieniu?

- Czy w grze drop jest dzielony typu " kto pierwszy ten lepszy "  ? 

- Czy w grze jest ciężko o ekwipunek ( chyba pomarańczowy jest najlepszy ? ) ?

- Czy często są nowości ze strony technicznej, jakieś poprawki etc ? 

- Ile zajmie mi wbicie maksymalnego lvla grając średnio dziennie 2-3h 

- Czy mogę sam grać czy od pewnego momentu gra bez gildii/znajomych nie będzie miała sensu?

 

To są narazie ode mnie wszystkie pytania, wiem, że trochę tego dużo ale wolałem założyć właśnie dlatego oddzielny temat bo w większości nie było odpowiedzi na moje pytania. :)

 

PS Dużo tego  "czy w grze" :P

 

1. Graczy jest dużo.... chociaż trochę odchodzi ze względu na to co dzieje się z arena pvp : )

2. Nie... chyba, że dołączysz do :otwartej rywalizacji pvp" w ów czas możesz bic się z innymi na wszystkich mapkach oprócz lochów i miast : )

3. Nie... drop jest całkowicie losowy.

4. Teraz jest to łatwiza (eq legendrane można kupić u mistrzów aren). Jeżeli chcesz coś osiągnąć to musisz skupić się na kompletowaniu setów z poszczególnych bossów/eventów.. aczkolwiek na początku bez unikatów dasz rade : P

5. Duży event przynajmniej raz w miesiącu (trwający pare dni) oraz comiesięczne eventy takie jak pełnia i nów ksieżyca (trwają 2 doby)... poza tym częste poprawki i balans, nowości też są często wprowadzane.

6. 3 - 4 miesiące? ale oczywiście arena itd wydłuża to... dokładnie nie da się tego zliczyć bo każdy gra inaczej ;d

7. Jeżeli chodzi o między światy i eventy na wysokich poziomach to jednak lepiej mieć bractwo... oczywiście, myśle że bez bractwa też dasz rade... nie problem znaleźć jakaś grupe i z turkami czy ruskami lecieć na bossa xD

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Gram W Drakensang  4 lata  i  powiem tak  Bez Kasy  mozesz sie do pewnego czasu pobawic na Pve  PvP bez  kasy jest bardzo ciezkie 

 

Ogolnie  gra  w  to  nawet duzo ludzi   ale To Drakensang jest  z BigPoint tak ze  czesto sa BUGI i  bledy

 

Gra Graficznie jest  Zarabista

 

Gra jest bardzo czasochłonna

 

 

 

   

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...