Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z niewidzialnością AutoMessage przez rangi na serwerze.


gadiian123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam otoz mam problem z automessage ,jak admin wraz z innymi rangami nie widza automessage
 
- Spigot 1.7.10
- AutoMessage najnowsza wersja.

 

Dodam ze usunalem to 2gie automessage.receive.regular z permissions i blad dalej wystepuje
 
Permissions

groups:
gracz:
default: true
permissions:
- automessage.messages.broadcast
- automessage.config.enabled
- automessage.receive.regular
- gadiian.kits.start
- gadiian.kit.start
- modifyworld.*
- gadiian.kit
- gadiian.msg
- gadiian.replay
- automessage.receive.regular
- gadiian.kits
- gadiian.zglos
- gadiian.drop

AutoMessage

settings:
enabled: true
min-players: 1
log-to-console: false
message-lists:
json:
enabled: false
interval: 60
expiry: -1
random: false
messages:
- '{text:"Hover over me!",hoverEvent:{action:show_text,value:[{text:"Woah, you
just hovered over me!",color:blue}]}}'
- '{text:"Click me to run a command!",clickEvent:{action:run_command,value:"/say
Clicked."}}'
- '{text:"Click me to open Google!",clickEvent:{action:open_url,value:"http://google.com"}}'
regular:
enabled: true
interval: 10
expiry: -1
random: false
messages:
- '&2[GADIIAN] &7Informacje o randze &8[&6VIP&8] i [&6SVIP&8] &7pod komenda &6/vip &7i &6/svip'
- '&2[GADIIAN] &7IP TeamSpeak3: &6ts.gadiian.pl'
- '&2[GADIIAN] &6/drop &7- pokazuje drop dla gracza'
- '&2[GADIIAN] &6/gildia &7- pokazuje informacje o gildiach'
- '&2[GADIIAN] &7Border mapy wynosi &2,500 &7tysiace kratek'
- '&2[GADIIAN] &7Koordynaty spawn'a &6x:0 z:0'
- '&2[GADIIAN] &7Masz sprawe do administracji pisz na &6/zglos'
- '&2[GADIIAN] &6/ranking <nick> &7lub &6/gracz <nick> &7- te komendy sprawdzaja ranking innego gracza'
- '&2[GADIIAN] &7Sprawdz dostepne craftingi - &6/craft'
Opublikowano

Miałem to samo :)  Tam gdzie pisze min-players daj na 0 potem zrestartuj serwer a następnie go odśwież . To powinno pomóc .

Opublikowano

Plugin jaki ma kolor pod komendą. /pl jeśli czerwony to chyba tu leży wina

 

- '&2[GADIIAN] &7Koordynaty spawn'a &6x:0 z:0'

 

Usuń ten znak ' czyli spawna a nie spawn'a :) ale pewien nie jestem

Opublikowano

Dodaj do permissionsex uprawnienia:

 

    - automessage.messages.broadcast
    - automessage.config.enabled
    - automessage.receive.regular

 

Liczę na like.

baner2.png

Opublikowano

Nic z tego nie dziala , postanowilem napisac skrypt na AutoMessage , dziala jako dziala . Dzieki za wszystkie rady ale mysle ze temat mozna //close

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...