Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z stawianiem serwera - brak plików po instalacji.


dediablo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , po reinstalacji minecraft chcialem ponownie postawic serwer. Lecz po wlaczeniu plikow serwerowych pojawia sie ta sama mapka co byla wczesniej bez plikow do ustawiania poziomu trudnosci typu serwera itp. Usuwalem wszystkie slady po minecraft i wszystko od nowa lecz problem jest ten sam. Proszę o pomoc. 

Opublikowano

Wlacza sie mapa ktora jest... ze tak powiem w polowie jest poprostu polowa moich budowli co byly wczesniej. Chcialem na nowo zrobic serwer i nowa mape lecz ciagle sie tamta wlacza a pliki konfiguracyjne itp nie powstaja wiec nawet nie moge usunac tej mapy i wgrac nowej

Opublikowano

Usuń całego .minecraft i launcher.
Cały folder z serverem również, usuń z kosza xD

Pobierz wszystko od nowa, daj znać czy tworza Ci się pliki servera, a w konsoli co pisze ?­

1RkW7od.png

Opublikowano

Kolega chyba tak robi, zna podstawy ?
Jak bez mapy, plików itp. może generować to samo.

Miałem kiedyś podobny przypadek ale już nie pamiętam o co dokładnie chodziło.­

1RkW7od.png

Opublikowano

Czy używasz plugninu multiverse core?

Może w generatorze zmień seed terenu.

 

_

Sformatuj cały plik z serwerem i przy tworzeniu w server.properties ustaw inny seed.

_

Jakiego silnika używasz?

---------------------------------

Dziękuję, Pozdrawiam

HOMER12

Jeśli Ci pomogłem, możesz dać mi like  :yay:  ;) 

Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Napisz do mnie na PW  

Opublikowano

Czy używasz plugninu multiverse core?

Może w generatorze zmień seed terenu.

 

_

Sformatuj cały plik z serwerem i przy tworzeniu w server.properties ustaw inny seed.

_

Jakiego silnika używasz?

Jakbyś czytał temat to byś wiedział że stawia na swoim, hamachi ;)

 

Zrób to co mówiliśmy i daj znać co i jak.

­

1RkW7od.png

Opublikowano

Niestety nic nie pomaga... Wywalilem wszystko co mialem zwiazanego z minecraft , teraz nie moge w ogole wejsc na serwer blad wyskakuje a pliki konfiguracyjne sie nie pojawiaja...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...