Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CS:GO nie chce się włączyć


Grasz9494

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

Zrobiłem format kompa. Cs przed formatem działał ok troche ścinał. Po formacie odpalam cs pojawia mi sie czarny ekran na 2 sekundy i znika. Che włączyć cs go ponownie i pisze mi że jestem w grze. wchodze na steam tam tez pisze ze jestem teraz w grze cs go.

 POMOCY co  zrobić ??

Opublikowano

Sterowniki update.

Podaj specyfikacje komputera.

 

A jeśli chodzi o to,że nie możesz go znowu włączyć to problem jest w tym,że jest on nadal pewnie w procesach.

 

Ctrl+Alt+Delete>Uruchom menedżer zadań>Procesy>Szukasz CSGO>Zakończ proces.

Opublikowano

próbowałem uruchomić jako administrator i nic


Sterowniki update.

Podaj specyfikacje komputera.

 

A jeśli chodzi o to,że nie możesz go znowu włączyć to problem jest w tym,że jest on nadal pewnie w procesach.

 

Ctrl+Alt+Delete>Uruchom menedżer zadań>Procesy>Szukasz CSGO>Zakończ proces.

sterowniki mam najnowsze. 

Opublikowano

sprawdź spójność plików, próbowałeś?

 z 10 razy i nic

csgo sciagales od nowa czy zgrales po prostu na pendrive'a i po formacie wrzuciles go do folderu? sprobuj moze spojnosc plikow gry sprawdzic, czesto pomaga ;d

 

@RevisionOfMode uprzedzil  :v

ściągałem od nowa steam i cs go 

Opublikowano

Jedynie zostaje pobrać starsze sterowniki, bo nowe mogą być niekompatybilne z cs go.

Opublikowano

Chodzi o sterowniki do karty graficznej. Powinno pomóc. Jak nie to i tak raczej różnicy nie zobaczysz.

Opublikowano

Chodzi o sterowniki do karty graficznej. Powinno pomóc. Jak nie to i tak raczej różnicy nie zobaczysz.

jak to zrobić bo się nie orientuje w tym temacie ? :/ 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...