Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Współczesna polityka z przymrużeniem oka - Urban!


hyhy.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ciepluteńko cały forumek!
Ostatnio gigantyczną furorę zaczęły robić krótkie filmiki z youtubowego kanału Tygodnika NIE, którego führerem jest relikt poprzedniego systemu, Juruś Urban. Chciałabym poznać Waszą opinię na temat jego "twórczości" :-)
Jeśli ktoś z Was ma swoje ulubione kawałki, podawajcie linki!


Do Pana Moderatora / Pani Moderator - proszę o nie przenoszenie tego tematu do dzialu z filmikami czy coś. Ma on na celu wzniecenie politycznej dyskusji, o! Pozdrawiam!

 

Qui est le prochain?

Opublikowano

po co miałbym to dać do filmów xp

 

no urban stary komuch, ale nie da się go nie lubić :v człowiek jest inteligenty i robi to co chce obrażając kogo chce 

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Szanuje Urbana. Sympatyczny, intelligentny, szczery. Ma sporo lat, wiec tez sporo doswiadczenia.nie raz jego teksty mmie rozsmieszyly, np. "A ja mam to w dupie". Nie boi sie mowic co mysli, mowi to I zawsze jest w tym chociaz czesc prawdy. Az przyjemnie mi soe go slucha, jego perspektywa nie jest zwykla perapektywa, poniewaz urban jest inteligentny

6108514433687761429644.png


Opublikowano

Urban idealnie pokazuje słabości polaków. Porusza delikatne tematy, w bezprecedensowy sposób, ukazując prawdziwe acz przedstawione w krzywym zwierciadle oblicze spraw.

 

I część ludzi, która nie potrafi tego humoru zrozumieć, bądź za wszelką cenę broni swojego, błędnego zdania zaciekle minusują mu filmiki, wygrażają śmiercią i dają upust swojej nienawiści w internecie.

 

Urban to badanie społeczne, by pokazać jak dużo w społeczeństwie mamy idiotów-napinaczy, którzy mają taką obsesję na punkcie niektórych, że nie potrafią przyjąć żadnej formy krytyki czy humoru.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Z tego co widzę z wypowiedzi Panów wyżej wychodzi na to, że niektórzy nadal podchodzą do jego filmów na poważnie. Urban to człowiek nie tyle o radykalnych poglądach, ile przekazujący je w radykalny sposób. Zamieszczam filmik, który jest istnym ukoronowaniem jego osoby i działalności w mediach :D

 

Dziadek ma aż nadmiar ikry i jaja jak berety, gdyby każdy z polityków był tak szczery i bezpośredni! :>

Qui est le prochain?

Opublikowano

Co jest ciekawe to, że Urban, wyzywany od "Lewackiej, żydokomunistycznej k***y" ma w tym momencie chyba najbardziej obiektywne podejście do polityki z obu stron ze wszystkich prawicowych i lewicowych dziennikarzyn ;) 

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Z tego co widzę z wypowiedzi Panów wyżej wychodzi na to, że niektórzy nadal podchodzą do jego filmów na poważnie. Urban to człowiek nie tyle o radykalnych poglądach, ile przekazujący je w radykalny sposób. Zamieszczam filmik, który jest istnym ukoronowaniem jego osoby i działalności w mediach :D

 

 

Dziadek ma aż nadmiar ikry i jaja jak berety, gdyby każdy z polityków był tak szczery i bezpośredni! :>

Jak można poważnie pochodzić do filmów niepoważnego człowieka? Gość, który twierdzi, iż Palikot jest jednym z najbardziej inteligentnych ludzi w Polsce jest kretynem.

805491408806070489277.png


Opublikowano

Jak można poważnie pochodzić do filmów niepoważnego człowieka? Gość, który twierdzi, iż Palikot jest jednym z najbardziej inteligentnych ludzi w Polsce jest kretynem.

Bo Palikot jest nawet bardzo inteligentnym człowiekiem, który jednak prowadził głupią i niepoważną politykę. Zapewniam cię, że obaj są na pewno inteligentniejsi od Ciebie :)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Witam ciepluteńko cały forumek!

Ostatnio gigantyczną furorę zaczęły robić krótkie filmiki z youtubowego kanału Tygodnika NIE, którego führerem jest relikt poprzedniego systemu, Juruś Urban. Chciałabym poznać Waszą opinię na temat jego "twórczości" :-)

Jeśli ktoś z Was ma swoje ulubione kawałki, podawajcie linki!

 

 

 

Do Pana Moderatora / Pani Moderator - proszę o nie przenoszenie tego tematu do dzialu z filmikami czy coś. Ma on na celu wzniecenie politycznej dyskusji, o! Pozdrawiam!

 

 

 

Urban to czerwona świnia, każdy kto go spotka, powinien napluć mu w ryj.

Opublikowano

Jak można poważnie pochodzić do filmów niepoważnego człowieka? Gość, który twierdzi, iż Palikot jest jednym z najbardziej inteligentnych ludzi w Polsce jest kretynem.

Palikot to niezwykle błyskotliwy i trzeźwo analizujący Polskę człowiek. Jedyny jego problem to to, że jest niepoważny i do polityki się nie nadaje (jak 80% polityków, tak swoją drogą). Polecam zapoznać się z "Pop-polityką" jego autorstwa, naprawdę robi wrażenie! :-)

 

 

Urban to czerwona świnia, każdy kto go spotka, powinien napluć mu w ryj.

Nie zgadzam się. Gdyby brać pod uwagę przeszłość każdego z polityków i pogłębić sprawę tajemniczo zaginionych teczek z poprzedniego systemu zdecydowana większość z nich (ci powyżej 50 roku życia) mieli coś wspólnego z czerwoną ideologią. Nie wszyscy byli źli, nie wszyscy utożsamiali się z wodzem z łona Mateczki. System był jaki był i trzeba było przystosować się albo zginąć, więc nie ma co wywlekać brudów. 

 

 

Co jest ciekawe to, że Urban, wyzywany od "Lewackiej, żydokomunistycznej k***y" ma w tym momencie chyba najbardziej obiektywne podejście do polityki z obu stron ze wszystkich prawicowych i lewicowych dziennikarzyn ;)

Dokładnie na tym polega jego wyjątkowość, stąd też tytuł tematu - z przymrużeniem oka. Jest dziki, nieokiełznany, bezczelny, momentami wręcz chamski jeśli nie brutalny, kompletnie poza kontrolą, ale... Jest bezpośredni i mówi bez ogródek o tym, o czym myśli. W swoich gagach najczęściej nabija się z samego siebie (jest żydem z krwi i kości, żydoateista xD), to się ceni na tej scenie :-)

Qui est le prochain?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...