Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiem jak stworzyć grupę


Assasinx55

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z tworzeniem grupy na kanale dla przykładu mamy 3 grupy :

-LoL Player             z  join np 70

-CS:GO Player        z  join np 60

-Dota2 Player         z  join np 50

 

Oraz 3 kanały :

-Kanał LOL            Gdzie  join np 70

-Kanał CS:GO       Gdzie  join np 60

-Kanał Dota2         Gdzie  join np 50

 

I Teraz najtrudniejsze musze sprawic aby lol player mógł wejsc tylko na kanał LOL a nie na wszystkie kanały tak samo reszte rang:

 

POMOCY Wie ktos i czy sie podzieli informacja ?!?!?!!?!?!?

Opublikowano

no dobra tylko wtedy jak ustawie dla cs go player 60 to lol player tez bedzie mugl wchodzic

 

gdyby mozna bylo ustawic ze dla i_channel_join_power 60 i tylko 60 czyli nie wejda na kanał gdy będe mial mniej lub wiecej tylko w wypadku 60

Opublikowano

Niestety teamspeak nie oferuje takich rozszerzeń permisji, aby wykonać tego typu rangi.

Pozostaje Ci wchodzenie na kanały wpisując hasła. Innego rozwiązania nie widzę.

Opublikowano

hmm da rade napisać bota np.

 

kanał domowy

 

1

2

3

 

 

rangi

1

2

3

 

Jeśli ktoś wbija na kanał domowy bot sprawdza jego rangę i przenosi do odpowiedniego kanału np. kogoś z rangą 1 przenosi do kanału 1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...