Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z połączeniem się na serwer


VaderPLS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Kupiłem ostatnio serwer na hostingu fiberhost. Wszystko ładnie pięknie, wszedłem bez problemu, ale jak podałem IP serwera mojej kolerzance, to nie wyszukuje jej serwera (nie pokazuje się ilość slotów, nazwa itd.) i nie może wejść. Jak łączy się bezpośrednio to wyświetla się "Koniec transmisji" Co możę być tego przyczyną? Pójdzie na to jakąś zaradzić? Proszę o pomoc.

Opublikowano

Kupiles serwer PRYWATNY?
Kolezanka nie ma premium?

Najlepej zreinstaluj serwer.
Wrazie dalszych problemow napisz do mnie na priv a na pewno Ci pomoge!

Pozdrawiam! :)

Opublikowano

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale wersja serewera 1.5.2 Na inne serwery może wejść bez problemu. Online mode false. NIe zmieniałem żadncyh portów itp.

Opublikowano

A na pewno wchodzi przez minecrafta 1.5.2 ? 
@Edit

 

DyRoXCraft, 15 Paź 2015 - 14:58, napisał:
A nie zmieniałeś portów przez ftp??

poza tym nie polecam fiber host to jest szit a nie hosting ;)

 

Nie da się zmienić portów przez ftp. 

A zdanie o hostingu podzielam.

Opublikowano

1. Czy wersja serwera jest zgodna z wersją gry?

2. Czy kontaktowales się z Bok w tej sprawie?

3. Serwer prywatny czy publiczny? Ew. czy jest whitelist?

4. Czy masz włączony Online mode? Czyli czy moga wchodzic gracze premium i no premium?

---------------------------------

Dziękuję, Pozdrawiam

HOMER12

Jeśli Ci pomogłem, możesz dać mi like  :yay:  ;) 

Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Napisz do mnie na PW  

Opublikowano

Witam. Kupiłem ostatnio serwer na hostingu fiberhost. Wszystko ładnie pięknie, wszedłem bez problemu, ale jak podałem IP serwera mojej kolerzance, to nie wyszukuje jej serwera (nie pokazuje się ilość slotów, nazwa itd.) i nie może wejść. Jak łączy się bezpośrednio to wyświetla się "Koniec transmisji" Co możę być tego przyczyną? Pójdzie na to jakąś zaradzić? Proszę o pomoc.

Jaki nick? 

Nie mozna mieć znaków specjalnych w nicku.

Skoro masz 1.5.2 to i wywala to jest to problem znaków specjalnych

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...