Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy SS z ZUO Erbia.pl 14.10.2015r.


Daltonek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, GM pisał, że za najlepszego ss'a dostaje sie sm'y za kwote 50zł przelewu, oto NAJLEPSZY ss pod względem KSUCIA na zuo :)

post-1376553-0-61250200-1444840764_thumb.jpg

Tak wygląda zuo na Erbia.pl , zaczynasz bić, dobrze 1 bossa nie ubijesz jak wpadnie 5 osob i Ci go zabije przy tym zabijając Ciebie. A GM zamiast cos z tym zrobić to zsyłał bossy i pisal na czacie, pozdrawiam. Serw dla ludzi o ciężkich nerwach a co do tego "f hói IZI" to dla mnie wbicie na PL 60lvl jest latwiejsze. Dziekuje za uwage :)

Opublikowano

Witam, GM pisał, że za najlepszego ss'a dostaje sie sm'y za kwote 50zł przelewu, oto NAJLEPSZY ss pod względem KSUCIA na zuo :)

 

attachicon.gif1014_182555.jpg

 

Tak wygląda zuo na Erbia.pl , zaczynasz bić, dobrze 1 bossa nie ubijesz jak wpadnie 5 osob i Ci go zabije przy tym zabijając Ciebie. A GM zamiast cos z tym zrobić to zsyłał bossy i pisal na czacie, pozdrawiam. Serw dla ludzi o ciężkich nerwach a co do tego "f hói IZI" to dla mnie wbicie na PL 60lvl jest latwiejsze. Dziekuje za uwage :)

To ty chyba nie wiesz na czym polega metin skoro piszesz ze Ci ksuja... A co ma GM do tego ze ktos Ci ksuje? xDDD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...