Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Słaba jakość podczas rozmawiania


iBad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Witam mam dwa mikrofony:

 

1. Trust Starzz 16973 Wolnostojący

2. Mikrofon w słuchawkach Creative Fatality

 

Podczas rozmów słychać mnie tak sobie i trochę cicho (mam ustawione w dźwiękach jak należy :<). 

 

 

­NU94p9A.gif


/\ Pozdrawiam iBad, jeśli Ci pomogłem daj lubię to! /\

Opublikowano

Do czego je wpinasz? Moze masz leciwa juz karte dzwiekowa. 

Do tylniego wejścia, karta zintegrowana chyba a płyta główna Dell'a. 

­

­NU94p9A.gif


/\ Pozdrawiam iBad, jeśli Ci pomogłem daj lubię to! /\

Opublikowano

Może poinformujesz jaki masz internet , bo jakość tylko od niego zależy i w czym cie tak słabo słychać ? 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

jak della to na pewno leciwa. kup jakąś usb lub pci za kilka złotych 

Jaką polecasz USB :)?

 

@Michoł3

­

­NU94p9A.gif


/\ Pozdrawiam iBad, jeśli Ci pomogłem daj lubię to! /\

Opublikowano

Może poinformujesz jaki masz internet , bo jakość tylko od niego zależy i w czym cie tak słabo słychać ? 

Z neti 10mb x)

A słychać mnie źle na komunikatorach przez mikrofon.

­

­NU94p9A.gif


/\ Pozdrawiam iBad, jeśli Ci pomogłem daj lubię to! /\

Opublikowano

Bo programy ustawiają przy tej prędkości najniższą jakość przesyłania dźwięku.

 

 

Ustaw sobie jakość ręcznie.  

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Bo programy ustawiają przy tej prędkości najniższą jakość przesyłania dźwięku.

 

 

Ustaw sobie jakość ręcznie.  

@Ktosiu

Jak x)? 

­

­NU94p9A.gif


/\ Pozdrawiam iBad, jeśli Ci pomogłem daj lubię to! /\

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...