Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy zagrałbyś na serwerze Survival Premium bez gildii?


Herexo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Zamierzam stworzyć serwer Premium survival. Bez jakichkolwiek gildii ani nic w tym stylu. Po prostu normalny Survival.  Będzie wiele atrakcji oraz eventy (codziennie ?) które na pewno spodobają się graczom. Serwer oczywiście dedyk, z dużą ilością ram. Czemu Premium? Otóż to że osoba która ma premium nie lubi grać z nonpremium. Skąd o tym wiem? Ja mam premium oraz moi znajomi. Dla mnie i dla nich jest to uciążliwe. Jaka jest moja idea? - Stworzyć dobry serwer przypominający stare czasy Minecrafta.   Teraz powiecie że co będzie takiego ciekawego na serwerze że zachęci do grania wielu graczy?

- Survival bez gildii (dla jednych zaleta dla innych wada :/)

- Premium (j.w)

- Codziennie eventy

- Spolszczone plugniny

- Oczywiście komedy takie jak /sethome , /tpa ... będą.

 

Możecie pisać czy byście zagrali na takim serwerze oraz czy byście coś dodali?

"Świat nie jest taki okrutny jak Ci się wydaje"


 


♥ Night Raid ♥ / The Global Elite \ ♥ Night Raid ♥

Opublikowano

wg. mnie takie serwery nie mają sensu.

Jeżeli chcesz zrobić serwer minecrafta, który zdobędzie te 100+ graczy, to jedynie europejskie minigames. Oczywiście nowe i autorskie.

 

Uwierz mi, na serwerach survival, easyhc, hardcore, srartcore już nikt normalny nie gra. Serwery odchodzą w zapomnienie - mchc, skkf, wszystko padło w pizdu. A ,normalni' ludzie którzy kiedyś grali w mc są w csie.

Ot taka historia minecrafta. 

 

Wracając, nie zagrałbym, po prostu szkoda mojego czasu na coś, co już było, i jest ciągle tego w pizdu. Powiedz mi jeszcze, że to na 1.7 to się zrzygam.

Tak czy inaczej uważam że polska scena minecrafta upada, i trzeba stąd spierdalać. Poziom polskich serwerów dosięga dna.. i jeszcze te dzieci "1.7 lepsze bo wiencej serweruw jest!!11". Tak...

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...