Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bot działający na wyłączony PC


DoKkUP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Istnieje coś takiego ze np na jakiejś stronie ustawie sobie bota i mogę wyłączyć kompa a będzie mi robił misję i ataki ect?

Przepraszam za brak polskich znakow w moich postach. Lecz posiadam angielskiego windowska i nie dam rady pisac z polskimi znakami.

Opublikowano

A najtaniej za ile wykupie taki serwer?

Przepraszam za brak polskich znakow w moich postach. Lecz posiadam angielskiego windowska i nie dam rady pisac z polskimi znakami.

Opublikowano

A jak nie mam dostępu do PC to da rade z telefonu go ustawić?

Przepraszam za brak polskich znakow w moich postach. Lecz posiadam angielskiego windowska i nie dam rady pisac z polskimi znakami.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

@DoKkUP

Nie wiem jaki jest najtańszy.

Ale do takich rzeczy polecam Ci VPS'a za 12zł na microvps.pl

 Na VPSie z linuxem osoba która pyta o takie rzeczy odpali program pod .NET ?

 

może coś takiego

x

"P.S. Oczywiście jest to atrapa,"

 

Co do tematu, musisz poszukać VPS'a z windowsem 1rdzeń i 1GB RAM wystarczy. Ceny zaczynają się chyba od 30zł

Ewentualnie poszukaj hostingów RDP, to o wiele lepsza alternatywa (sam posiadam taki 32GB ram 2x 3.2GHz)

Hejo

Opublikowano

 Na VPSie z linuxem osoba która pyta o takie rzeczy odpali program pod .NET ?

 

"P.S. Oczywiście jest to atrapa,"

 

Co do tematu, musisz poszukać VPS'a z windowsem 1rdzeń i 1GB RAM wystarczy. Ceny zaczynają się chyba od 30zł

Ewentualnie poszukaj hostingów RDP, to o wiele lepsza alternatywa (sam posiadam taki 32GB ram 2x 3.2GHz)

 

odpali, wystarczy do tego wine.

Opublikowano

może coś takiego

x

 

Twoja strona do wyłudzania hasła jest genialna ;)

 

 

A jak nie mam dostępu do PC to da rade z telefonu go ustawić?

 

Możesz sobie wykupić jakąś maszynę na necie lub wypożyczyć sobie trochę miejsca od kogoś :D


 

Opublikowano

każda taka strona mogła by do tego służyć ... czasem najtrudniej uwierzyć w niemożliwe np jak ktoś coś daje za darmo

Widze że masz problemy z czytaniem.

"P.S. Oczywiście jest to atrapa, wszelkie sugestie i podpowiedzi w utworzeniu takiej strony mile widziane :-)"

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widze że masz problemy z czytaniem.

"P.S. Oczywiście jest to atrapa, wszelkie sugestie i podpowiedzi w utworzeniu takiej strony mile widziane :-)"

 

wszystko trzeba podawać wprost ... ?

 

TO NIE ATRAPA !!! sprawdziłem i działa .. 

 

z reszta jest konto demo od nie dawna i mozna sprawdzić ... że to żyje :P

 

http://bot-sfgame.waw.pl/logowanie/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...