Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA V wyłącza się przy pierwszej misji.


Dziki__Wonsz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, otóż GTA V Crashuje mi się przy pierwszej misji, nie chodzi mi o Tutorial, lecz o misję z Franklinem. Tutorial cały normalnie działa, wszystko w 60fpsach. Grę reinstalowałe, naprawiałem.
Czasami podczas błędu jest napisane: Uruchom ponownie komputer i grę, czasami wywala inny błąd związany z NVIDI'ą. Nie dam rady zrobić screenów, ponieważ podczas tego błędu freezuje mi kompa, ale nie całkowicie, i muszę wyłączyć GTA poprzez menadżer zadań.
Mój sprzęt:

 

Zasilasz:
Thermalake Smart M550W
 
CPU:
Intel Core I5-4690k
 
Ram:
8GB DDR3
 
Płyta Główna:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-A (SOCKET1150)
 
Karta Graficzna:
NVIDIA GeForce GTX 660


Czy ktoś wie jak ominąć tę misję/naprawić ten błąd?

K4QaiyA.gif

Opublikowano

@ref + Info,
Jednak to nie tylko przy pierwszej misji, lecz GTA używa bardzo dużo CPU. Normalnie gdy używam kompa i gram w inne gry jest to między 20-40%, lecz gdy gram w GTA 5, użycie CPU wzrasta bardzo dużo i utrzymuje się przy 80%, chyba że są włączone inne programy/dużo się dzieje w GTA, wtedy wzrasta do 90% a nawet do 100% i wtedy się crashuje.

K4QaiyA.gif

Opublikowano

@ref

@Edit @QuarK, a co ty na to, że nie mogłem później odświeżyć, ponieważ jechałem, a i tak napisałem najpóźniej jak mogłem. Czemu czepiasz się o JEDNĄ GODZINĘ

Postaraj się odświeżać po upływie 24h! //QuarK 

K4QaiyA.gif

Opublikowano

Sterowniki i programy wymagane do uruchomienia GTA są aktualne? Jaki komunikat związany z Nvidią wyskakuje? Spróbuj użyć Nvidia Experience i włączyć optymalne ustawienia.

 

Co do upomnienia wyżej:

@Dziki__Wonsz bo tak napisane jest w forum. Dotyczy on każdego użytkownika, także ciebie. Nie możemy pozwolić na zbyt wiele, ponieważ na forum zapanowałby chaos. :-)

Opublikowano

Sterowniki i programy wymagane do uruchomienia GTA są aktualne? Jaki komunikat związany z Nvidią wyskakuje? Spróbuj użyć Nvidia Experience i włączyć optymalne ustawienia.

 

Co do upomnienia wyżej:

@Dziki__Wonsz bo tak napisane jest w forum. Dotyczy on każdego użytkownika, także ciebie. Nie możemy pozwolić na zbyt wiele, ponieważ na forum zapanowałby chaos. :-)

Dokupiłem RAM i wszystko działa, niby GTA używa 8GB, ale gdy sprawdzałem wydajność to po ok. 10 minutach używa już ponad 8GB, chociaż mam włączone tylko GTA i TS3.

W innych działach nie czepiają się o jedną godzinę ;)

K4QaiyA.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...