Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WWE - kilka pytań dla osób siedzących w temacie.


Vassopent

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Nie znalazłem lepszego działu, więc tutaj chciałbym zadać kilka pytań do osób wiedzących.

 

Dlaczego Kane oddał maskę Stephanie Mcmahon i został " korporacyjnym Kane " ?

Czy Rey Mysterio skończył karierę ? jeśli tak to dlaczego ?

Czy The Rock i Stone Cold dalej walczą czy skończyli karierę ?

 

Pytania dla osób które siedzą w temacie, osoby które nie interesują się tym proszę o ominięcie tego tematu.

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

Oglądałem kiedyś. Rey zakończył karierę ponad rok temu, a Rock i Stone od czasu do czasu pojawiają się, szczególnie ten pierwszy i walczy przeważnie na największych galach.

805491408806070489277.png


Opublikowano

Cześć.

Nie znalazłem lepszego działu, więc tutaj chciałbym zadać kilka pytań do osób wiedzących.

 

Dlaczego Kane oddał maskę Stephanie Mcmahon i został " korporacyjnym Kane " ?

Czy Rey Mysterio skończył karierę ? jeśli tak to dlaczego ?

Czy The Rock i Stone Cold dalej walczą czy skończyli karierę ?

 

Pytania dla osób które siedzą w temacie, osoby które nie interesują się tym proszę o ominięcie tego tematu.

Stał się "Korporacyjnym Kane", bo nie mieli na niego pomysłu i musieli spróbować czegoś nowego. Teraz jednak znowu jest starym Kane'm.

Rey Mysterio zakończył karierę, ponieważ będąc w WWE był daleko od domu i nie miał czasu na spotkanie się z bliskimi. Krótko mówiąc, wybrał rodzinę. Jednak tylko kwestią czasu aż podpisze kontrakt z jakąś inną federacją.

The Rock czasami się pojawia i walczy zazwyczaj na dużych galach. Stone Cold długo już nie walczył, ale pojawiają się plotki, że znów ma zawalczyć.

 

Tyle.

denzel.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...