Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Postać która jest silna jak się ją wymainuje.


Terius

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Każda.... jesus...., każdy dobry gracz postaci będzie "silny" i trudny.... tutaj nie ma żadnych regułek... np lee sin,riven,yasuo,zed masa postaci.... , nie myśl że pograsz 1 psotacią i z bronzu skoczysz na tabelke pretendenta, bo możesz tylko pomarzyć.. zbyt wysokiej dywizji to ty na pewno nie masz.... polecam riven,lee sin,zed ew vayne

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Opublikowano

Jaka postać jest silna jeśli sie ją wymainuje?

Poszukuje czegoś na jungle/mida ostatecznie adc.

Rengar. Zabija wszystko zanim zdąży użyć zhonyii/flashnąć.

Opublikowano

Jaka postać jest silna jeśli sie ją wymainuje?

Poszukuje czegoś na jungle/mida ostatecznie adc.

Udyr/Kalista. Obydwie postacie wymagające ogarnięcia champa żeby móc coś zdziałać w grze. Udyr jest mega silny na jungli i w early, a kalista ogólnie obecnie op.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

orianna, zawsze safe pick na mida, potężny burst, może robić jako solo carry lub pomoc dla adc, dobrze zagrana erka potrafi ustawic tf nawet jeżeli jesteście mocno stratni w goldzie. pasuje do 90% compów

 

 

jedyny problem w grze nią i każdą inną postacią to to że musisz:

 

 

MYŚLEĆ,

 

jego brak jest przyczyną tego że (może akurat nie Ty) siedzicie w gówno dywizjach, elo

ae1d1005fe.png


Opublikowano

Jedno z głupszych pytań jakie widziałem xDD no offence no ale tak jak @BeNeko każda postać jest silna jeżeli będziesz nią grał bardzo dobrze nie ważne czy to Będzie Sona czy  np Teemo ale jeżeli chcesz łatwą postać która jakiś dmg robi w jungli to napewno: Udyr,Shivana


Opublikowano

Każda.... jesus...., każdy dobry gracz postaci będzie "silny" i trudny.... tutaj nie ma żadnych regułek... np lee sin,riven,yasuo,zed masa postaci.... , nie myśl że pograsz 1 psotacią i z bronzu skoczysz na tabelke pretendenta, bo możesz tylko pomarzyć.. zbyt wysokiej dywizji to ty na pewno nie masz.... polecam riven,lee sin,zed ew vayne

On się zapytał co będzie silne jak się wymainoje a ty odpowiadasz "wszystko" niby masz rację ale niektore postacie wymagają mainowania by robić nimi wodę z mózgu

Popatrz na mastera wymainoje go i co zapierdalam po lejnach i zgarniAm kille

Daze do tego że niektóre postacie mają łatwiejsze i trodniejsze mechaniki. np

Riven w rękach osoby grającej pierwszy raz może coś zrobić ale w rękach osoby mainojacej ją jest w stanie zrobić cos pięknego i rozpierdalac

 

Generalnie polecam lee,riven

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...