Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Windows nie odpala z drugiego dysku


Gość Matrixen

Pytanie

Opublikowano

Otoz ostatnio chcialem zlaczyc wszystkie partycje w jedna i nie moglem jednej partycji sformatowac wiec odpalilem linuksa z pena i pousuwalem pliki po starym WINdowsiie bo drugiego mialem zainstalowanego na dysku twardym, i przez przypadek przywrocilem ustawienie w biosie to stanu przez konfiguracji czyli fabrycznego. Czy znalzlbym eksperta ktory by mi pomogl?

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spieprzyłeś sobie sam partycje i sektor botowania bios tutaj nie ma nic do rzeczy, albo skasowałeś pliki odpowiedzialne za botowanie systemu zwykle sa na dysku C w katalogu głównym 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Zainstalować nowy system, potem tylko nie instalować , albo z konsoli naprawy jaka jest w instalce 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

@Ktosiu Nawet systemu nowego nie mg instalowac :(


Dlatego chce odpalic tego z tego drugiego dysku

Opublikowano

Jak nie widzę problemu  bo musisz móc zainstalować, nie ma żadnych przeciwwskazań, może coś robisz źle. Nowy system wcale nie musisz instalować, wystarczy że sie zacznie instalować do pierwszego restartu i będzie naprawione.

 

Kogo obchodzi że Ty chcesz właśnie   odpalić akurat z drugiego dysku, nie naprawisz bootu na pierwszym nie odpalisz wcale na drugim jak nie potrafisz w inny sposób . 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Nawet systemu nowego nie mg instalowac :(

Z jakiego powodu?

 

 

Dlatego chce odpalic tego z tego drugiego dysku

Uruchom środowisko odzyskiwania z płyty instalacyjnej i w wierszu polecenia użyj narzędzia bootrec.

Opublikowano

W odpaleniu WINdows z drugiego dysku bo nie chce sie odpalic a odpala sie tylko LInux z pena

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...