Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego pyl z lgd nosi tą maskę?


Bondzowi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W Azji ponoć jest taka zasada, że jak ktoś jest chory to nosi taką maskę, żeby nie zarazić innych. Szczególnie, że gra obok innych 4 osób, które jak się zarażą to będą grać gorzej itp. 

Może też mieć astmę, albo po prostu nie chce być chory :X 

Opublikowano

tak jak napisal eryk, Chinczycy glownie sa na tym punkcie mozna powiedziec przewrazliwieni. 
Przy najmniejszym przeziebieniu zakladaja wlasnie takie maski. 
Czesto gdy ogladam Chinska lige lola to na widowni mozna zauwazyc ludzi w tych maskach

Opublikowano

tak jak napisal eryk, Chinczycy glownie sa na tym punkcie mozna powiedziec przewrazliwieni. 

Przy najmniejszym przeziebieniu zakladaja wlasnie takie maski. 

Czesto gdy ogladam Chinska lige lola to na widowni mozna zauwazyc ludzi w tych maskach

k***a nie tam jest zanieczyszczenie powietrza bardzo wysokie raczej a nie sa chorzy chociaz to tez jest mozliwe ale watpie

 

W Azji ponoć jest taka zasada, że jak ktoś jest chory to nosi taką maskę, żeby nie zarazić innych. Szczególnie, że gra obok innych 4 osób, które jak się zarażą to będą grać gorzej itp. 

Może też mieć astmę, albo po prostu nie chce być chory :X 

 

jebać psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...