Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam dwóch administratorów na serwer EasyHC.


RedSkillS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka!

Tworzę swój serwer minecraft easyhc i poszukuję 2 chętnych  osób do administracji jako ranga admin

 

Wymagania:

- Minimum 14 lat

- Ogarnięty głos

- Znajomość komend

- Minimalna wiedzia na temat teamspeak3 (obsługa)

- Ogarnięty i nie szumiący mikrofon

- Chęć do Pomocy oraz Promowaniu Serwera

- Ogar w domu

- Posiadanie TeamSpeak3 oraz Steam'a

 

 

Jeżeli chciałbyś dostać się do administracji, i spełniasz wymagania, napisz krótko o sobie pod tematem.

 

 

Opublikowano

ugh... jeszcze dowal w ten sposób że zmienisz kolor czcionki na czerwony...

nie jestem zainteresowany bo wiadomość napisana w "niegodny" sposób ;x

 

sry... ale jak chcesz kogoś znaleźć najpierw napisz to ładniej...

Opublikowano

- Minimum 14 lat

- Ogarnięty głos

- Znajomość komend

- Minimalna wiedzia na temat teamspeak3 (obsługa)

- Ogarnięty i nie szumiący mikrofon

- Chęć do Pomocy oraz Promowaniu Serwera

- Ogar w domu

- Posiadanie TeamSpeak3 oraz Steam'a

 

- Wiek jeszcze zrozumiem.

- Co ma głos do rozumu?

- Jakich? Podaj pluginy z jakich korzystasz

- Przewidujesz jakiś kurs dokształcający z obsługi TSa?

- To samo co z głosem, co ma mikrofon do rozumu? Jak kogoś nie stać na dobry mikrofon to już jest skreślony?

- W jakim sensie promowanie?

- Co Cię obchodzi czyjaś sytuacja rodzinna? To sprawy prywatne.

- Po co Steam do minecrafta? Jak ktoś nie ma steama bo nie potrzebuje, to automatycznie jest odrzucony?

 

Nie zachęciłeś mnie.

 

Ja też mam wymagania co do osoby na której serverze będę coś działać. Musi umieć czytać. Jak byk, jest taki dział: http://www.mpcforum.pl/forum/975-minecraft-wsp%C3%B3%C5%82praca-przy-serwerze/i jest napisane na stronie głównej forum Minecraft, gdzie masz wszystkie te subfora, no ale po co czytać, skoro Polak wie lepiej?

MPC Hejter Team Leader

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...