Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakim serwerze gra najwięcej ludzi?


kronos126p

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najwięcej to na Invori, potem Vesteris. Dwa bardzo dobrze rozwinięte serwery 

Mam pytanie  na którym serwerze , po osiągnięciu w grze dużego levela oraz dużo wartego ekwipunku sprzedam za psc lub na allegro ?

Gdzie z tych 2 serwerach byłoby to wgl możliwe ?

Opublikowano

Mam pytanie  na którym serwerze , po osiągnięciu w grze dużego levela oraz dużo wartego ekwipunku sprzedam za psc lub na allegro ?

Gdzie z tych 2 serwerach byłoby to wgl możliwe ?

 

Raczej vesteris pod wzgledem konta i ekwipunku, na invorii moglbys zarobic z tego co wiem na yangach.

Opublikowano

Na Invorii i Vesterisie sytuacja wygląda podobnie. Jedynie na Vesterisie jest ok 2x więcej shopów, ale nie ma się co dziwić, bo to serwer md/hd i tam zarabia się na wszystkim. 

 

Na INV wchodzą częściej jakieś aktualizacje i nowinki niż na Vesterisie, ale to zupełnie dwa inne (bardzo dobre) światy.

Teraz pytanie zadaj sobie, czy wolisz łatwiejszy czy trudniejszy serwer.

nlUSIa9.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak czytam te wszystkie odpowiedzi wyżej tak trochę zaczynam się Smiać INVORIA Najwiecej graczy?

 

Aktualnie Enaris.pl Mega reklama Bubbex,Zabq,NoPerfect.

Virtual 2K Osób przez Cały czas.

Nowy Ascarial Również bardzo dużo graczy.

tumblr_nraeqbeDVI1uvdps4o1_500.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...