Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zainicjować BoLa na 5.19


krvl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako iż dużo osób ma problem z inicjacją BoLa na wersję 5.19 przedstawie wam prosty sposób aby działał.


Najpierw musimy pobrać DLL'kę tangerine.dll która waży 6,2 MB na innych dllkach BoL nie będzie współpracować.


 


== xyz


 


Gdy pobierzemy przechodzimy do folderu z BoLem, a dokładnie " _OPEN Me _ if you have any problems "


Wrzucamy tam tangerine.dll, następnie włączamy BoLVIP.exe.


Gdy wyświetliło nam się już główne okno wspomagacza wybieramy skrypty, na których mamy zamiar grać.


Najlepiej przy pierwszej próbie inicjacji wejdźmy na grę niestandardową i włączmy grę z botami.


Gdy gra się już załaduje i będzie widnieć rozgrywka przechodzimy do folderu, gdzie wrzuciliśmy DLL'kę!


I za pomocą administratora włączamy bInj1.exe.


Po zrobieniu tej czynności po paru sekundach będą aktywne skrypty i Menu Shift.


 


Mam nadzieje, ze pomogłem. Nie zakładajcie milion identycznych tematów :D


giphy.gif

Opublikowano

Gdzie nie kliknę to wyskakuje mi Failed to download ;/

Spróbuj tego:

xyz

Jeżeli na nulledzie masz pierwszy znak z dużej litery to napisz w BoLu z małej.

 

 

giphy.gif

Opublikowano

Spróbuj tego:

xyz

Jeżeli na nulledzie masz pierwszy znak z dużej litery to napisz w BoLu z małej.

 

 

 

Mam wszystko z małe, loguje się bez problemu lecz jak już uruchomię bInj1.exe to gra się wyłącza.

Opublikowano

 

Jako iż dużo osób ma problem z inicjacją BoLa na wersję 5.19 przedstawie wam prosty sposób aby działał.

Najpierw musimy pobrać DLL'kę tangerine.dll która waży 6,2 MB na innych dllkach BoL nie będzie współpracować.

 

==

 

Gdy pobierzemy przechodzimy do folderu z BoLem, a dokładnie " _OPEN Me _ if you have any problems "

Wrzucamy tam tangerine.dll, następnie włączamy BoLVIP.exe.

Gdy wyświetliło nam się już główne okno wspomagacza wybieramy skrypty, na których mamy zamiar grać.

Najlepiej przy pierwszej próbie inicjacji wejdźmy na grę niestandardową i włączmy grę z botami.

Gdy gra się już załaduje i będzie widnieć rozgrywka przechodzimy do folderu, gdzie wrzuciliśmy DLL'kę!

I za pomocą administratora włączamy bInj1.exe.

Po zrobieniu tej czynności po paru sekundach będą aktywne skrypty i Menu Shift.

 

Mam nadzieje, ze pomogłem. Nie zakładajcie milion identycznych tematów :D

 

I na h*j tak komplikować ? Wystarczy BoL Hijacker Injector i tyle ..

Opublikowano

I na h*j tak komplikować ? Wystarczy BoL Hijacker Injector i tyle ..

Wielu osobom nie działa ta opcja ;)

giphy.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...