Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Najlepszy Set Dla Woja Mental / Body


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! Proszę was dziś o pomoc w sprawie ubioru mojego wojownika! ...

 

NA GŁÓWNY CZYNNIK SKŁADA SIĘ MÓJ BUDŻET ! : 50kk oraz serwer FENIKS!

 

W skład proponowanego setu wchodzą ! :


  • Hełm od 21 lvl
  • Zbroja 26-34 lvl
  • Broń 25-30-32 lvl
  • Tarcza 21 lvl
  • Buty 500/1000 Naszyj 500/1000, srebrna +7/8/9 ebony + 6/7/8

 

Uwaga! Postać jest na metki w M2 ! Oraz 35 lvl woj Mental / Body, odliczając Pieniądze na bojowca tzn ! : MEDALE BOJOWIEC TEST NA KONIA I OPŁATĘ LUDZIOM ZA POMOC W QUEŚCIE !

 

Będą przyznawane + i - w zależności od potrzeb autora.

 

Przypominam, Podawajcie od razu MENTAL, oraz BODY (bez żadnych tych jak : Mental nie nadaje sie do metków ... )

 

Tajemnica ! Co tu jest ? Hack ? Trade hack ? Odnośnik na profil ? _-^*^-_-^*^-_-SPRAWDŹ TO SAM ! Lub Stchórz !_-^*^-_-^*^-_

 

 

Cabal

ONLINE

EUROPE

50 postów [v]

100 podstów [v]

 

 

NickFreeStyleKiller

SerwerMars

ProfesjaWarrior [WA]

 

pisać jak chceta wpierdziel dostać ;D

Opublikowano

Ja bym proponował bodego bo najlepszy na metki ( dać tylko w aure i berka)

 

Eq:

rib +9 sr +20(dawno nie gralem wiec nie wiem jak teraz ceny stoją)

zelak +9

Na początek zbroja na 26 lvl(zmien ja potem na smiertelke gdy więcej zarobisz)

tarcza na początek bojowa +9(potem 5 katna +9)

No i bojowiec najlepiej jak byś kogoś znalazł kto ci za free pomorze a jeśli się nie uda to dopiero zapłać(najlepiej polowa przed i polowa po udanym zrobieniu boja)

resztę jak ci kasy zostanie możesz wydać na itemy z pz

 

50kk wydaje się dużo ale gdy przychodzi co do czego okazuje się mało wiem z doświadczenia wiec lepiej odrazu nie kupywac pro elo eq jak ma się tyle kasy tyko kupić słabsze i se dorobić na lepsze

 

P.s nie pisze cen po ile te rzeczy ale wydaje mi się ze powinno ci starczyć na boja medale i to eq co napisałem

2v93yw3.jpg

59649-vader.gif

Opublikowano

za 50kk nie poszalejesz :) trzeba bylo kupic wiecej yang na allegro

 

 

ale zeby nie bylo spamu

 

kup zelka +9 15kk

smiertelke +9 tu nie wiem ale do 15kk chyba kupisz

5katna +9

buty 2k hp jakies 5kk

naszyjnik 2k hp j/w

ebonki +9 25kk

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Mi się zdaje że za50kk trochę tego se nakupisz ;p

 

Jeśli chodzi o mentala to:

 

Żelaki - +6/7

Śmiertelna +5/6 z kd obrony +2 lub bez.

Bojowa tarcza +7 lub 5kątna +5

buty nie muszą być ;] Jakieś z 500hp NP..

Rib +6/7

Ebo +5/6

Srebna Bran.. 6/7

Naszyjnik z 1khp

Bojowiec najlepiej lub bez :)

Silne m2/m3

 

Kasy na to za dużo nie wydasz. Metki na lajcie...

 

Teraz Body:

 

Żelaki - +7/8

Śmiertelna +6/7

Bojowa tarcza +9

FMS +7/8

Ebo +6/7

Srebna Bran.. 7/8

Naszyjnik z 1khp

Bojowiec najlepiej.

Aura max m3 ale nie musi być ^^

 

Pozdrawiam :D

Opublikowano

Od razu bodego bierz.

 

EQ Body:

Żelak - +8/9

Śmiertelna +6

Bojowa tarcza +9

FMS + 7/8/9

Ebo + 7/8

Srebna Bransa +9

Naszyjnik +500/1000 HP

Buty +500/1000 HP

P.S. Nie znam się za bardzo na cenach na Fenku także nie krytykujcie :P

Opublikowano

A więc tak jak to postać na metki w m2 na 35lvl z bojo to skile:

Aura/Berek(jak masz farta do ku to berek jakoś m3 aura m2-m3

Eq:

Zelak+9 koło 13kk-14kk

naszyjnik bym radził 10%kryta(nie wiem po ile na fenixie chodzi bo gram na gromo)

Rib +6/7 sr koło 30 lub +9 ze śr koło 10 kd(śmierci i przeszywki najlepiej)

Pięciokątną +8

Ebonitowe kolce +7/+8

Zbroja Lwia +8/+9

No i ewentualnie jak ci starczy to butki 10%krytyka

Wyjdzie 25%krytyka w eq więc będziesz cisnąć metka dość szybko.

Jak wolisz mentala to:

Skile:

Silne-m1

Eq:

Żelak +8

Nasyzjnik i buty 10%kryta obowiązkowe

Rib +9 śr koło 15-20

Lwia +7/+8 starczy / lub Śmierta +7

Pięciokątna tarcza +6/+7

Ebonitowe kolczyki +7/+8

No i w sumie bransa do dropa aż tak nie potzrebna chyba że nie będziesz tzrymał metków z tym hp to sobie kup srebrną +8 powinna wystarczyć.

League of Legends

Opublikowano

Jak by tu napisać, aby was nie urazić? Napiszę najprościej: chyba was jebło ...

 

Z 220 defa zbierasz spota dzikusów, sam mam postać na metiny i mam tam eq: żelak +7, tygra +8, pięciokątna +7 i FMS +9 30% średnie(dlatego bo przerzucam z sury wp na bodego)

 

A wy mu piszecie bony +1000 hp, kurwa, macie pojęcie o czym piszecie?

 

Za 50kk, kup RIBa +9 20% średnie +, zostanie ci z 10kk, eq w/w kupisz za 1,5kk? Boj w cenie 3kk się wyrobisz i kasa ci jeszcze zostanie.

 

Sam bijąc metina bije na 1,5 aury(dlatego bo brak bonów na krytyka) więc z 5kk które ci zostanie kup coś na krytyka.RIB to podstaw, tyle mam do powiedzenia pozdro. Daj + jak pomogłem

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

No widze ładne baje mi tu po wchodziły :/ Masz racje UP buty 2k hp (o,O) kosztują gdziesz 9-15kk nie stac mnie... FMS +9 staram sie kupic ze sr min. 25%, potem jak bedzie boj to zmienie na rib +9 20% / 15% z kd jakimś 3/4 ... Potem robie sure wp mojego bo ma 74 lvl bez eq :) wiec jak dorobie sie na woju to jebne wszystko na Tobołek i sru!

Mam kase na stal dla sury itp. :)

 

Dzięki, za porade do zamknięcia

 

Tajemnica ! Co tu jest ? Hack ? Trade hack ? Odnośnik na profil ? _-^*^-_-^*^-_-SPRAWDŹ TO SAM ! Lub Stchórz !_-^*^-_-^*^-_

 

 

Cabal

ONLINE

EUROPE

50 postów [v]

100 podstów [v]

 

 

NickFreeStyleKiller

SerwerMars

ProfesjaWarrior [WA]

 

pisać jak chceta wpierdziel dostać ;D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...