Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik - jak odpalić cheaty i nie dostać bana?


TyTaS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo elo. Wrzucam wam starego, jednak niewykrywalnego Executor Menu


Co to jest ?


Jest to opcja gdzie w grze, wpisujemy kod cheata, po wpisaniu wyskakuję nam menu cheata.


 


Krok 1 :


Pobieramy Menu.


Menu.rar


Wypakowujemy w jakimś folderze np na pulpicie


 


Krok 2 :


Wchodzimy do folderu z grą DayZ Standalone


 


Krok 3 :


Podmieniamy pliki


pliki .dll wrzucamy do C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\DayZ\dll


plik .sql (intfunctions.sqf) wklejamy i podmieniamy w C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\DayZ\Addons


 


Krok 4 :


Uruchamiamy grę


 


Krok 5 :


Gdy jesteśmy w menu minimalizujemy gre i klikamy w małym okienku ,,OK"


 


Krok 6 :


Wchodzimy na dowolny serwer i klikamy  klawisz "N"


 


UWAGA!!


Nie korzystamy z funkcji które nam wyskoczą tylko funkcji "Executor"


 


Krok 7 :


Klikamy 2-krotnie na funkcji "Executor" i wklejamy tam kod cheata. np Kosmo którego już udostępniłem na tym forum


LINK:



http://www.mpcforum.pl/topic/1469905-undetected-kosmic-menu-058v/

Executor jest NIEWYKRYWALNY.


10/07/2015


31/10/2015


13/11/2015


29/03/2016


NADAL DZIAŁA! :)


(gdy będzie wykrywalny zmienie tutaj treść!!)


 


 


SKAN do Menu :



https://www.virustotal.com/pl/file/8eb7b985a82e09edd4b9c30dbaa8739d5198a72202cab5121dbccfcf1d279114/analysis/1444245429/

Efekt Końcowy :



  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co wykrywalne chłopaki? jesli nie macie pewnosci wymiencie cheata (skrypta) na nowszego. Jednak nadal wszystko działa.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ale przecież ci nikt łaski nie robi.

Instaluj sobie, przecież nikt ci nie zabroni, ale żeby nie było później płaczu że 120zł poszło w dupę

ExMod CA -> ban za nic na koncie Pba

 

 

76561198030011137.png

Opublikowano

Bo c***a dostaliście, a nie global bana, prosze o screena (swojego) i go nie macie. Takze skonczcie pierdolic jesus.

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...