Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DeKlocU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten 3 jest najtańszy, więc wystarczy.

 

 

Jeżeli chodzi o śmieszne laptopy to wystarczy zwykły HDMI za mniej niż 10 zł krótszy niż 3 metry niepozłacany.

Serio przewody się w empiku już kupuje -,-

 DObra kupiłem kabel ten HDMI podłączam go do TELEWIZORA I DO LAPTOPA te przewody HDMI  i mam brak sygnału i jak nawet próbowałem przełączyć na hdmi i  to samo nie wyświetla sie obraz z hdmi z lapka jak to zrobić aby  w tv z lapka sie obraz pojawił????

Opublikowano

 

 

DObra kupiłem kabel ten HDMI podłączam go do TELEWIZORA I DO LAPTOPA te przewody HDMI i mam brak sygnału i jak nawet próbowałem przełączyć na hdmi i to samo nie wyświetla sie obraz z hdmi z lapka jak to zrobić aby w tv z lapka sie obraz pojawił????

 

Ustawienia wyjsc masz w panelu zarzadzania grafika lub w ustawieniach windowsa.

 

Mozesz tez pobawic sie kombinacjami klawiszy FN+(tutaj powinienes miec na klawiszach funkcyjnych narysowany symbol ekranu)

 

 

jjVvjT4.png


Opublikowano

Nie wiesz jaki przycisk to WINDOWS ? Chorągiewkę to chyba na co dzień widzisz na klawiaturze no chyba że masz bardzo starą klawiaturę 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...