Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odtwarzanie filmów na telefonie


xRexun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z odtwarzaniem filmów mp4 na telefonie. Wcześniej wszystko dobrze działało kiedy miałem windows 7 na komputerze z którego zgrywam. Po zmianie na windows 10 wyskakuje komunikat(na telefonie) "Nie można odtworzyć filmu". Jak wcześniej wspomniałem przy zgrywaniu z w7 działało, ale nie chcę wracać do w7, poza tym nie mam pewności czy teraz bd działać. Wcześniejsze filmy które zgrałem dalej działają. Jak można to naprawić?

Opublikowano

Witam, mam problem z odtwarzaniem filmów mp4 na telefonie. Wcześniej wszystko dobrze działało kiedy miałem windows 7 na komputerze z którego zgrywam. Po zmianie na windows 10 wyskakuje komunikat(na telefonie) "Nie można odtworzyć filmu". Jak wcześniej wspomniałem przy zgrywaniu z w7 działało, ale nie chcę wracać do w7, poza tym nie mam pewności czy teraz bd działać. Wcześniejsze filmy które zgrałem dalej działają. Jak można to naprawić?

Używałeś jakiegoś programu na telefonie, który umożliwiał ci oglądanie? Mam na mysli czy to był standardowy program od danej firmy, czy np. Mx Player?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...