Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

A4Craft


soap321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie! Chciałbym Wam zaprezentować dziś odnowienie na rynku serwerów minecraft :).

Zapraszam Was na serwer A4craft.csrv.pl. Jest to serwer oparty na Gildiach, survivalu i Role Play.

Każdy gracz jest bardzo ważną postacią na serwerze, gdyż to WY tworzycie go! Dzięki Wam będą powstawać nowe lokacje i zadania. Na start mamy do zaoferowania 18 powiązanych ze sobą startowych zadań.

Na samym początku jest etap tzw. "Przesiewu", czyli od razu odpadają gracze, którym na prawdę nie chce się grać. Polega to na wypełnieniu jednego prostego zadania i wtedy otrzymujemy rangę podróżnika :).

Można wybrać co Wy wolicie. To znaczy jeśli wolicie uczestniczyć na samym początku i pobawić się samemu to też jest miejsce dla Was! Zadania pozwalają tutaj grać samemu i rozwijać się. Można także olać te zadania oraz zacząć od gildii (wysoki próg kwoty ze względu na tworzenie tzw. Troll-frakcji, chcieliśmy się tego pozbyć w łatwy sposób i padło na dość duże zwiększenie kwoty stworzenia gildii). Startowa wioska rozwija się dzięki graczom. Działa to na zasadzie wpłacania monet na frakcję, a my wtedy otwieramy różne sklepy :). Istnieje u nas także bardzo wygodny system kupowania przedmiotów u NPC.

nmzva8.jpg

 

Informacje ogólne:

Administracja:

1dawidosik, Endrjoo96, FuriousHussar

Liczba slotów:

30 (jest możliwość powiększenia, ale na start nie widzę takiej potrzeby)

IP serwera:

A4craft.crsv.pl / n2.csrv.pl:12728

Serwer opiera się na konwencji fantasy/średniowiecze

 

Chcielibyśmy, aby większość graczy znalazła tu miejsce dla Siebie. (Prócz uwielbiających mini-gry)

Niedługo zostaną wprowadzone różne eventy/konkursy w postaci pasujących do tych czasów miejsc np turnieje walk, polowania itp.

Nie ma tutaj dropów ze stona :).

Każda gildia ma możliwość, zgłoszenia chęci o posiadanie własnego rozbudowanego questa :) np 5 różnych zadań ściśle powiązanych ze sobą. Jest także możliwość tworzenia funkcjonalnych bram oraz mostów :).

rsed7c.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...