Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rynek steam itemy nie podlegajace wymianie


malum75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odrazu na wstępie powiem ze mam odblokowany rynek steam . A wiec chciałem sie dopytac jak to jest z tymi itemami co drobią podczas gry  ponieważ teraz mi dropneły 2  itemy i chciałem je tradowac na rynku ale jak wszedłem w rynek steam to pisze ze przedmoty nie podlegają wymianie   da sie to zmienić ? czy wszystkie itemy które dropią są nie sprzedawalne ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Nie powiedziałeś o najważniejszym, a mianowicie czy masz konto premium? :) Bez premium nie będziesz miał obfitego dropu (tzn. gracze non-premium dostają jedynie bronie i skrzynki). Ponadto wszystko co dostaniesz gdy masz non-premium z dropów jest niewymienialne do końca. Ale zakładając, że masz premium to sprzedawać na rynku steam możesz jedynie plakietki z opisem/nazwą, farby oraz skrzynki (tak jak kolega wyżej powiedział). Liczę na like :yay:

Porady do: CSGO, Terraria, BF4, WOT, WOT Blitz, Trove, LoL oraz Fifa!

                                                                               

                                                                                                  jClHFR0.gif

Opublikowano

Nie powiedziałeś o najważniejszym, a mianowicie czy masz konto premium? :) Bez premium nie będziesz miał obfitego dropu (tzn. gracze non-premium dostają jedynie bronie i skrzynki). Ponadto wszystko co dostaniesz gdy masz non-premium z dropów jest niewymienialne do końca. Ale zakładając, że masz premium to sprzedawać na rynku steam możesz jedynie plakietki z opisem/nazwą, farby oraz skrzynki (tak jak kolega wyżej powiedział). Liczę na like :yay:

"Bez premium nie będziesz miał obfitego dropu" - gówno prawda,premium daje dostęp do możliwości wymiany swoimi przedmiotami których nie otrzymaliśmy od kogoś i są w tym samym stanie w jakim dostaliśmy je,dodaje czapki które dropią z*********e wielkim szczęściarzom etc.Premium nie zmienia intensywności dropu,tylko dodaje małe przywileje dla konta.

"Gracze premium dostają jedynie bronie i skrzynki" i jeszcze farby,zmianki opisu/nazwy i prezenty na śnięta,haloween,urodziny TF2 (co akurat jest na każdy rodzaj konta)

Oprócz odkopu roku] to powiem tyle że na lajki trzeba zasłużyć,a nie o nie prosić ;] (wyjątek statusy gdzie się rozwinął czarny rynek tych lajków).

Opublikowano

"Bez premium nie będziesz miał obfitego dropu" - gówno prawda,premium daje dostęp do możliwości wymiany swoimi przedmiotami których nie otrzymaliśmy od kogoś i są w tym samym stanie w jakim dostaliśmy je,dodaje czapki które dropią z*********e wielkim szczęściarzom etc.Premium nie zmienia intensywności dropu,tylko dodaje małe przywileje dla konta.

"Gracze premium dostają jedynie bronie i skrzynki" i jeszcze farby,zmianki opisu/nazwy i prezenty na śnięta,haloween,urodziny TF2 (co akurat jest na każdy rodzaj konta)

Oprócz odkopu roku] to powiem tyle że na lajki trzeba zasłużyć,a nie o nie prosić ;] (wyjątek statusy gdzie się rozwinął czarny rynek tych lajków).

Wybacz za moje pomyłki. Nie grałem w TF2 od paru miesięcy i nie spodziewałem się, że tyle się zmieniło  :(.

Porady do: CSGO, Terraria, BF4, WOT, WOT Blitz, Trove, LoL oraz Fifa!

                                                                               

                                                                                                  jClHFR0.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...