Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Piosenki o zniszczeniu człowieka


Biumrk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marilyn Manson .Nie będę się głównie rozpisywał o tekstach itp,sam musisz to zobaczyć. Przykład :

 

 

 

..//..

nh766_44609_black_rock_shooter_czarne_wl

Those nostalgic memories,the times where we are simply had fun !

 

 

​     ​

 

Opublikowano

Bring Me The Horizon zwłaszcza pierwszy album Count Your Blessings. Jest tam pełno tekstów typu "You tie the rope, i'll kick the fucking chair". Tylko, że ich pierwszy album to deathcore i nie każdemu może się to podobać. Z albumu na album ich muzyka jest łagodniejsza -Sempiternal. Niestety ich najnowszy album - That's The Spirit, podchodzi pod nowe Linkin Park. Teksty nadal są dziełami sztuki, ale już ta strefa muzyczna moim zdaniem ucierpiała.

 

Pierwszy album

 

Drugi album:

<3 Chelsea Smile <3

 

Trzeci album:

Don't Go jest moją ulubioną ich piosenką

 

Czwarty, ale już trochę lżejszy album (album 10/10)

 

Piątego albumu na yt nie znajdziesz. 

Z innych zespołów możesz posłuchać Red(bardziej o miłości), Our Last Night (pierwszy album ma treść trochę buntowniczą, ale są genialni), Three Days Grace(również genialny zespół)

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Bring Me The Horizon zwłaszcza pierwszy album Count Your Blessings. Jest tam pełno tekstów typu "You tie the rope, i'll kick the fucking chair". Tylko, że ich pierwszy album to deathcore i nie każdemu może się to podobać. Z albumu na album ich muzyka jest łagodniejsza -Sempiternal. Niestety ich najnowszy album - That's The Spirit, podchodzi pod nowe Linkin Park. Teksty nadal są dziełami sztuki, ale już ta strefa muzyczna moim zdaniem ucierpiała.

 

Pierwszy album

 

Drugi album:

<3 Chelsea Smile <3

 

Trzeci album:

Don't Go jest moją ulubioną ich piosenką

 

Czwarty, ale już trochę lżejszy album (album 10/10)

 

Piątego albumu na yt nie znajdziesz.

Z innych zespołów możesz posłuchać Red(bardziej o miłości), Our Last Night (pierwszy album ma treść trochę buntowniczą, ale są genialni), Three Days Grace(również genialny zespół)

Stary...

Don't go. Nie wiem co napisać. Umieram.

Opublikowano

Stary...

Don't go. Nie wiem co napisać. Umieram.

Don't go jest powyżej dzieła sztuki. Ten utwór jest tak genialny, że skale wywaliło ;p

Jeszcze pierwsze płyty Breaking Benjamin może Ci jeszcze podejdą (ogólnie wszystkie, bo równie dobry zespół)

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Don't go jest powyżej dzieła sztuki. Ten utwór jest tak genialny, że skale wywaliło ;p

Jeszcze pierwsze płyty Breaking Benjamin może Ci jeszcze podejdą (ogólnie wszystkie, bo równie dobry zespół)

Jesteś moim Bogiem. :D

Masz jeszcze coś tego typu? ^^

Ogólnie polecam 30 second to mars, to jest już o wiele lżejsza muzyka, aczkolwiek z*******e teksty. <3

Opublikowano

Jesteś moim Bogiem. :D

Masz jeszcze coś tego typu? ^^

Ogólnie polecam 30 second to mars, to jest już o wiele lżejsza muzyka, aczkolwiek z*******e teksty. <3

Eyes Set to Kill - fajna banda, kobieta na wokalu, z*******e krzyki.

Sirenia troche nawija o końcach świata itd.

Chelsea Grin - deathcore, ale fajne teksty mają)

Z lżejszej muzyki The Birthday Massacre

 

 

 

Ten utwór (jedyny utwór tego wykonawcy, lecz świetny)

I jeszcze ta piosenka:

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Jeszcze ew. Delain można doliczyć do tematyki Twojego tematu.

nh766_44609_black_rock_shooter_czarne_wl

Those nostalgic memories,the times where we are simply had fun !

 

 

​     ​

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...