Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na co wydać, aby stać się lepszym?


wodnik81

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka

Będę miał do dyspozycji około 120kk i mam parę pytań:

1. Jakie sp kupić na początek myślałem nad vulcano +11/12 albo poskiem +11/12 i nie wiem co wybrać i jakie powinny być pkt rozdane ew. jakie inne sp wybrac.

2.Jakie resy kupić na początek.

3.Ile czasu mi zejdzie na wbicie 60j na mini tak +/- z i bez ancka.

4.Po wyborze sp kupić też boską wr pod dane sp?

5.Jakiego zwierzaka wybrać?

6.Skąd wziąć puszka i fibiego?

Liczę na ogarnięte odpowiedzi normalne odpowiedzi nagrodzę plusem.

 

Edit:// Nie wiem czy dobry dział jeśli nie proszę o przeniesienie.

Opublikowano

1. Kup sobie vulca+9 i poska+9, punkty powinny być mniej więcej tak: 10-20/0/XX/10-20

2. Podstawa na magu to kamienne s5 zestaw, a potem możesz myśleć nad resami z B s5, które nawiasem mówiąc teraz opłaca się kupić, bo są wyjątkowo tanie (4,5kk).

3. Wbicie 55 to gdzieś 3-4 dni spokojnym tempem, potem dochodzisz do nupskiej fam i z anckiem po 2-3 dniach na lod będziesz miał 70 jobke, 60 to gdzieś 1 dzień mniej.

4. EQ/Resy>SP>wróżki

5. Mroczusia na początek.

6. Z nosbazaru, aktualnie innej możliwości nie ma.

Opublikowano

Dzięki Endziu poczekam jeszcze z 2 dni co napiszą inni użytkownicy i jakie mają zdanie.

A gdzie byś polecił dropić wtedy piórka? 

@wodnik81 grasz na polskim czy niemieckim nostale ? (będę znał ceny to zrobie edita i wypisze ci co ja bym kupił)

874831456689708709857.jpeg

Tyle Wygrać.

Opublikowano

Nie wiem na jakim serwerze grasz ale napisze jak bym rozgospodarował te pieniądze (ceny podaje z serwera niemieckiego więc jeśli grasz na polskim musisz wyliczyć czy ci na to starczy 

1.Vulcano+12 45-50kk

2.kamienne s5 7-10kk komplet (zwiększają element więc bardzo fajna sprawa )

3.Tak jak pisał endziu wbij 55 na spokojnie jobą się nie przejmuj ,a na Lod dobijesz w przeciągu paru dni

4.Eq/resy>sp>wróżki (kup zwykła 40-50%)

5.mroczuś 2,7kk później fibi 

6.tylko nb lub od graczy

Pióra jakbyś kupił vulcano mógłbyś dropić na pijawkach po wbiciu większego lvl'a

874831456689708709857.jpeg

Tyle Wygrać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...