Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytania dotyczące tworzenia serwera Metin2 - tło logowania, usuwanie itemów i inne


Gouse

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Gdzie znajdę tła logowania w kliencie Terenzo, ponieważ w plikach locale mam tylko pasek ładowania.


2.Czy jeżeli wyjmę mapę z pliku pack edytuje ją na własne potrzeby, to jak włożę ją z powrotem spakowaną do packu to moje zmiany będą zauważalne od razu po wejściu na serwer, jeżeli nie, to co trzeba zrobić?


3.Kiedy chcę usunąć jakiś przedmiot z serwera, to wystarczy wyczyścić dany wers w item_proto?


4.Jak naprawić ten błąd kiedy próbuje otworzyć Eter Nexus:


http://scr.hu/97u2/09kn3

Opublikowano

1.  ***\pack\locale_pl\locale\pl\ui\login.jpg - o to chodzi?

2. chyba tak.

3. tak, jak chcesz usunąć obrazek(itemka) to z klienta też (icon)

4. wgrać ten plik np z klienta do tego folderu.

e3e0ug.png+ 4gb ram.


 

Opublikowano

1.  ***\pack\locale_pl\locale\pl\ui\login.jpg - o to chodzi?

2. chyba tak.

3. tak, jak chcesz usunąć obrazek(itemka) to z klienta też (icon)

4. wgrać ten plik np z klienta do tego folderu.

1.W folderze ui jest tylko tło wyboru serwerów, tło logowania i tło wybierania postaci, nie ma tła ładowania.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...