Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy to jest oszukane czy mogę spróbować to zainstalować ?


hubi250

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, ponieważ nie chce wydawać kase na skiny ja i klucze do skrzynek a mam 0 skinów. Czy opłaca się zainstalować to co jest na filmiku żeby mieć all skiny (wiem że tylko ja je będę widział )

Bo bym chciał mieć takie skiny nawet jeżeli tylko ja je będę widział i czy to jest bezpieczne ? 

Link do yt z tym filmem https://www.youtube.com/watch?v=GnlCcUZeV1Y

To jest chyba jak MkLol do league of legend xD i czy za to mozna dostać vaca ?

Opublikowano

Tylko ty je będziesz widział... Z filmiku wynika, że można grać tylko na botach.

Tylko na botach ? ja prld to się nie opłaca instalować ? 

Nigdy nie będe miał fajnych kos i broni xDD

Opublikowano

Jest dużo serwerów, gdzie możesz sobie wybrać skiny do broni ;) Polecam ci poszukać w dziale "Publikacje serwerów".

Opublikowano

Ja jak odpaliłem cs go pierwszy raz nie ogarnąłem nic, na 2 dzień drobnego mi skin za 30 centów odstawiłam na csgolounge, i przez takie obstawianie w 3 tygodnie dorobił się Butterfly fabrycznie nowy ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...